STSL 14/15 H:3 | Bursaspor 0-1 Beşiktaş | MS | 22 Eylül - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:3 | Bursaspor 0-1 Beşiktaş | MS | 22 Eylül

herkes son dakikalarda mac ceviriyor,rakiplerde acayip bal var arkadas

bursa oynadı bunlar attı

bizde sans yok,şesu topu uzaklaştırmaya çalışır adamın önüne düşer gol olur

takımda yıllardan süregelen bir cenabetlik var

Beşiktaş şampiyon olamaz. Beşiktaş'ın şampiyon olabilmesi için Fenerbahçe'nin yarışta olmaması gerekir. Beşiktaş son 3 şampiyonluğunu 1995, 2003 ve 2009'ta kazandı. Bu 3 şampiyonluğun da ortak özelliği yarışta Fenerbahçe'nin yer almamasıydı. Beşiktaş, Fenerle başa çıkamaz. Fenerbahçe medyasıyla, lobisiyle Kartal'ı yutar. O yüzden fazla heveslenmeyin derim. Fener 4.yıldızı takar.

öyle yazmisin ki burdakiler bjk li sende fenerlisin :D

Yok hacı, herkes Bjk şampi falan diyor da durumu izah edeyim dedim. Fazla beklenti oluşmasın.

ben olur demedim ama en ciddi aday diyordum oynadiklari futbolu ile ama Türkiyede hic bir takima , özelikle bu bjk icin, sampion olur demem bidaha oynadigi futbola bakarak.
hic bir takimin bugünü yarini tutmuyor. Istikrar yakalayan devamli bir biz variz bide fener ki zaten sampion oluyor bu iki takim genelikle.
bizde ama bir iyisek tam iyiz. kötüysekde hic cekilmiyoruz ya ama o ayri konu :D

Son düzenleme:
bursa 8jk yi pacavraya çevirdi ilk yarı.nasıl bu maçı 8jk aldı hala şaşıyorum.bunlardaki şans faktörü bizim yanımızda ne zaman olacak.yada şikecilerin hakemler tarafından puan alması ne zaman engellenecek.

Müthiş sağ ayağıyla yapıştırmışmı yine?

Bir kerede hamit alman televizyonunda böyle bir gafa imza atmıştı.

Spiker: Güzel bir gol attınız ne demek istersiniz.
Hamit: Antremanda hep çakiyorum böyle, bugün seyircilerde buna şahit oldu.
Spiker: (Yav hehe misali) hmm öylemi...

BlueTapa

Hakemle falan alakasi yok. Bursa kendi salakligina yansin. Gol atacak adami yok. Sadece defansla nereye kadar. Turkiyede forveti iyi olan takim sayisi 3,4 u gecmez. O yuzden mac kazanmak zor degil yeterki gol atacak adamin olsun. Fb ve bjk nin forvet hatti bizden iyi. Bizim elimizde olcayin iyisi var ama onuda kadro disi birakti dahi hocamiz.

İlk yarı Bursa, İkinci yarı Bjk oynadı. Seyir acısından ilk 4 haftanın en iyi macıydı. Bursa'da Ozan, Bjk'de Töre cok etkiliydi. Bjk'nin verilmeyen net bir penaltısı vardı.

Ozan 2.yarı muhakkak takıma kazandırılmalı. G.Töre ise elden kactı, gercekten cok is yapardı, bu kadar iyi olacagını bende tahmin etmiyordum ama adam her mac üzerine koyarak gidiyor.

Beşiktaşın kadrosu bizden çok daha genç çok daha iyi...
Olcay ve gökhan gerçek kanatlar çakma değil. Golcü özellikleri olan adamlar sadece attırmıyorlar içeri girip golde buluyorlar.
ismail köybaşı çok yetenekli bir sol bek almanyada falan yaşamış olsa dünya piyasasını meşgul ederdi şuanda..

10 numara eksikliğini sosa çok iyi birşekilde dolduracak gibi görünüyor.
Forvetleri zaten Demba ba çok iyi adam birde Mustafa pektemek ve cenk gibi genç yetenekli oyuncular var.

Her yönüyle bizden iyiler.

2 yıldır en büyük handikapları sahaları olmaması.
O muhteşem taraftar sahaya 1 metre yakından o baskıyı yaratınca rakip anadolu takımlarının dizleri titrer.

Yeni stadları hakkında muhteşem oluyor diyorlar sahaya ingilteredeki gibi çok yakın neredeyse iç içeymiş seyirci eğer öyleyse BİLİC i göndermezlerse bu takım stad geldiğinde çok canlar yakar.

BJK FB ve GS ın son derece bocaladığı şu 2 sene açık ara şampiyon olabilirdi stadları olsaydı

Beşiktaşın kadrosu bizden çok daha genç çok daha iyi...
Olcay ve gökhan gerçek kanatlar çakma değil. Golcü özellikleri olan adamlar sadece attırmıyorlar içeri girip golde buluyorlar.
ismail köybaşı çok yetenekli bir sol bek almanyada falan yaşamış olsa dünya piyasasını meşgul ederdi şuanda..

10 numara eksikliğini sosa çok iyi birşekilde dolduracak gibi görünüyor.
Forvetleri zaten Demba ba çok iyi adam birde Mustafa pektemek ve cenk gibi genç yetenekli oyuncular var.

Her yönüyle bizden iyiler.

2 yıldır en büyük handikapları sahaları olmaması.
O muhteşem taraftar sahaya 1 metre yakından o baskıyı yaratınca rakip anadolu takımlarının dizleri titrer.

Yeni stadları hakkında muhteşem oluyor diyorlar sahaya ingilteredeki gibi çok yakın neredeyse iç içeymiş seyirci eğer öyleyse BİLİC i göndermezlerse bu takım stad geldiğinde çok canlar yakar.

BJK FB ve GS ın son derece bocaladığı şu 2 sene açık ara şampiyon olabilirdi stadları olsaydı

Buna rağmen Avrupa seviyesinde çok yetersiz bir kadroları var. Olcay Şahan, Avrupa maçında Arsenal'e karşı çok net iki pozisyonu değerlendiremedi. Ligde ise Olcay bambaşka bir etki yaratıyor.

Türk futbolcuların ciddi anlamda özgüven sorunu var, Selçuk ve Burak bile utanıyorum, ayağım titriyor diyor. Ligin en maliyetli iki yerlisi oldukları halde bunları söylüyorlar.

Yabancılar nekadar etki ederse etsin bu 6 yerliden ciddi katkı almadan başarı beklenemez diye düşünüyorum.

Herkesin şampiyonluk şansı şimdilik eşit bana göre.

Beşiktaş, bizim kadronun neredeyse yarısı maliyetli kadro ile çatır çatır topunu oynuyor.

Düşünün yıllarca önce kadroya giremem diye bizi terciih etmeyen Olcay, şimdi bizde olsa neleri değiştirirdi. Bir türlü almaya tenezzül etmediğimiz Gökhan TÖRE, Beşiktaş'ın nasıl getirdiğini anlayamadığımız Oğuzhan...
Alma şansımız varken, Burak var "en iyi yerli golcü" diye burun kıvırdığımız Demba BA.Adnan POLAT döneminde teklif yaptığımız ama takımın rezalet halinden dolayı, alamadığımız Cenk TOSUN(Adam bizim yerimize Antep'i tercih etti.)

Üst Alt