STSL 14/15 H:3 | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | MS | 21 Eylül - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:3 | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | MS | 21 Eylül

Emre emenike kavgasıda tezgah gibi geldi bana. O konuşulur penaltı konuşulmaz.

Herifler kitabını yazdılar yalnız hakkını verelim. Kağıda döksünler gelecek nesillere baş yapıt olarak okutalım o derece kaliteli eser çıkar.

Ben içi disi bir olan adamlari takdir ederim yada olduklari seyi sindirebilirim. Misal Volkan demirel tam bir hayvan, ayinin onde gideni, ama içi disi belli, taraf yani.. Bu gokhan gonul denen çirkef gibi degil, her tarafi oynuyor bunun. Kaç maçtir bu sekil hareketleri var, her maç sonrasindada utaniyorum yaptiklarim diye konusmalari..

Noldu ggonul? Kanirta kanirta yine sikemi yaptin?

Herifler kitabını yazdılar yalnız hakkını verelim. Kağıda döksünler gelecek nesillere baş yapıt olarak okutalım o derece kaliteli eser çıkar.

Yokki bizim ülkemizde bu konuları ele alıp film yapacak adam yapsa ya aziz yıldırım köpeklerine vurdurur ya da hükümet içeri tıkar. Yada şikecilerin paralı köpekleri her yerde karalama kampanyası başlatır

kavga penaltıdan önce oldu tezgah olamaz geçen haftada sowla diego kapıştı
biraz iyi olsak birbirlerini yiyecekler

maçı izlemedim

şimdi fener yenmiş ve verilen penaltıya baktım ünal aysalı şidmi daha iyi anladım

bu pislik ligte birde 4.yıldızı takmakla uğraşıcaz.biraz zor arkadaşlar

kavga penaltıdan önce oldu tezgah olamaz geçen haftada sowla diego kapıştı
biraz iyi olsak birbirlerini yiyecekler
Biz nasıl iyi olcaz Her hafta melo cezalı olmadımı bir hakem gelir katleder maçımızı oda olmadı burak zaten yapacağını yapıyo e son bide medya saldırıyo nasıl iyi olcaz biz itiraz edemiyoruz bu adamlara sessizlik bizi bitirecek asıl

Penaltı pozisyonuna biraz önce bakabildim. Bir düzmece penaltısı olduğunu duymuştum ama bu kadar tezgah olabileceği aklıma gelmemişti. Bu pızisyona değil penaltı faul bile verilmez. Hatta ve hatta hakemi aldatmaktan gönüle sarı kart verilmeliydi.

GT-I9300 Tapatalk

Bunların yıllardır Kadıköy'de 30-40 maçlık yenilmezlik serisi yapmalarının arkasında hep bugünkü gibi tezgahlar dümenler var. O stadda öyle iğrenç işler oluyor ki, yenilmelerine imkan bırakmıyorlar. Arada bir beraberliğin çıkması bile mucize.

Yönetim olarak tepkimizi koymalıyız, o hakem hakkında beyanatlar vermeliyiz, baskıya sokmalıyız. Aksi halde bunlar 0-0 götürdükleri hemen her maçı şahibeli goller ile kazanacaklar.

Koydugumun Anadolu takımları bizi kötü yakalasa gol atıyor ve kazanıyor, bunlara karsıda bir gol atsalar fb'yi hakemde kurtaramayacak ama nedense rakibin forvetleri bizim macta yılın futbolunu oynarken fb karsısında mala yatıyorlar.

İsmail Kartal basın toplantısında konuşamıyor bile.23 nisan müsamerelerindeki çocuklar gibi,diksiyon sıfır.Bu herif şampiyonluk yaşarsa cidden yazık olur.

azizyıldırımın antrenöre verecegi ücreti şikeye yatırıyor ülke olarak hepimizde izliyoruz ismail kartali bırak sokaktan bir fener taraftarını getir antrenör olsun yine şampiyon olurlar aziz - tff - digiturk- şakşakcı medyası - siyaset - etik kurulu - tahkim kurulu . Acaba kim fenere karşı ?

Yönetim olarak tepkimizi koymalıyız, o hakem hakkında beyanatlar vermeliyiz, baskıya sokmalıyız. Aksi halde bunlar 0-0 götürdükleri hemen her maçı şahibeli goller ile kazanacaklar.

Koydugumun Anadolu takımları bizi kötü yakalasa gol atıyor ve kazanıyor, bunlara karsıda bir gol atsalar fb'yi hakemde kurtaramayacak ama nedense rakibin forvetleri bizim macta yılın futbolunu oynarken fb karsısında mala yatıyorlar.

Baskette itin g.tüne soktuk ne oldu adam cb'den yakında milli kahraman ödülü alır

bu sene şampiyon olacağız bunlara rağmen hakemlere rağmen.. çok şerefsiz ve soysuz bir ligde oynuyoruz zorluyolar ama hak allahtandır güveniyorum yüce allahıma

Biz nasıl iyi olcaz Her hafta melo cezalı olmadımı bir hakem gelir katleder maçımızı oda olmadı burak zaten yapacağını yapıyo e son bide medya saldırıyo nasıl iyi olcaz biz itiraz edemiyoruz bu adamlara sessizlik bizi bitirecek asıl
aynı federasyon daha öncede vardı
kupayı alırken kadıköyde ayhanın tüpçüyü itekleyişini hatırlatırım
kötü oynuyoruz

Üst Alt