STSL 14/15 H:3 | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | MS | 21 Eylül - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:3 | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | MS | 21 Eylül

Fenerbahçe geçen seneye göre çok kötü, Aykut Kocaman Fenerbahçe'si geri döndü diyebiliriz.

Kazansalarda kanser oluyor taraftar.

Ama gel gör ki lige yine müdahale var. Penaltı penaltı değil.

Gg yaptığı hareketle yakayı ele verdi. Ben daha önce boyle bişey gormedim. Kadıköyde yıllardır çalınan düdükler telekomda asla çalınmıyor. Aziz korkusu veya şikesi bitmeden bu ülke futbolu düzelmez. Hakemlerin ödü boguna karışıyor aziz bizi azarlar ve tff bize bir daha mac vermez diye. Fbyi kollayan hakemler son yıllrda daha çok maç alıyor dikkat edin. Geçen sene sivasta fbyi yakan yunusy ye daha maç vermiyor tff

helal olsun .. Yonetimleri isini yapiyor bizim yonetim gibi kendi icinde birbirini yiyip medyaya malzeme vermiyor

Aziz TFF & MHK yi kopek gibi yonetiyor .. biz onu da beceremiyoruz .. twitterdan ceza bile yiyoruz hahhahaha

Aziz turk futbolundan gitmedigi surece biz daha coook boyle zirlariz

adamlar ilk 3 haftada hakem ve kaleci hatalarindan 6 puan aldilar bile. bizim embesil yonetim susa kalsin ama. unal bey dugunlere filan gitsin.

2009'dan beri Türk futbolu her geçen gün, sahtekarlıkta, şike de, hile de, dümen de, yalan da rekor üstüne rekor kırıyor.

Müslüman ülkenin, sahtekar futbolu...

Ahmet cakar cok guzel seyler soyluyor malesef hepside dogru unal aysal simdi cikip konussa ha ha diye guler gecrim ne lobisi ne agirligi kaldi bitti galatasaray dedi..

su beyaz tv programinda FBli bir yonetici var bir kac hafta once biz GS ile ugrasmiyoruz sadece FB ile ilgileniyoruz diyordu kendisi hakkinda, adam birsey diyemiyor Antepli oyuncular reportaj yapiyor adamin surat ifadesine bak, nerdeyse aglicak.

Sikesiz tertemiz bir lig lazim.

ByFRJULCMAEgYfX.jpg:large

Şu ülke de bir tane mi temiz kurum olmaz? Atatürk bu ülkeyi boşuna kurtarmış, boşuna şehitler verilmiş. Millet olarak içimiz pis. Bir halt olmaz bizden.

Adamlar her yeri ele geçirmiş yapacak bir şey yok.

Kimi kime şikayet edeceksin ki. Her yerdeler.

Alayına cevabı sahada vermemiz gerekiyor onu da yapamıyoruz.

Hoş gerçi nereye kadar vereceksin ki, adamlar haksız yere kazanırken, sen eze eze yensen ne olur.

Ortada konuşan bir tane fbli futbolcu yönetici yok. Konuşmama talimatı almışlar tabi haksız 3 puanın keyfini sürüyorlar

ibrahim akın emenike sahada

sikenin kralı döndü yine

saf gibi penaltıya takılıyoruz

cok temiziz herkesi kendimiz gibi sanıyoruz

yine pis sike dönüyor

Üst Alt