STSL 14/15 H:30 | Galatasaray 1-0 Torku Konyaspor | MS | 8 Mayıs - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:30 | Galatasaray 1-0 Torku Konyaspor | MS | 8 Mayıs

Sık oynayacak olmamız bir yandan da iyi oldu.Şampiyonluk havasına gireriz,gevşeme olmaz.Trabzon maçı öncesi 3 gün izin yaptık da ne oldu?

Muslera,Olcan,Semih,Hamit,Umut ve Yekta kart sınırında.

Bizde Telles cezalı.Konya'da Kokalovic cezalı

Muslera ve Semih dikkat etsin. Hamit'in de yedekten girme ihtimali var, o da dikkat etmeli. Diğerlerinin takıma hiçbir katkısı yok, kart görseler lehimize olur.

Şİmdiden yazayım muhtemel gece uçuşum olacak cuma günü maça gitmek isteyene 1 maçlık kombinemi devredecem sonra niye maça gidemiyoruz demeyin....

Antep maçına da averaj kasarız dedik 1-0 zar zor aldık,iş genel averaja falan kalacak boyuta gelirse şampiyon olmayalım zaten.3 puan kafi.

Fener daha puan kaybeder. Bjk için de avarajın önemi yok. Gidip evinde 2(+) farkla yenileceksen şampiyon olma zaten.

haftayi lider bitiririz baabinda demistim

kargalari öldürürüz o macta zerre kuskum yok ama fener takimi basak takimi harici puan kaybeder gibi durmuyor

bjkye koysak bile lig bitmez bence,rizeyi de yenmeliyiz netekim fb ensemizde olabilir

sözün özü 5 maci da alalim keyfimize bakalim

Averajı düzeltmek için çabalamamız demek diğer maçlarda puan kaybedebileceğimizi düşündüğümüz anlamına gelir. Takımın bu hesaplara girmeden oynaması lazım.

Dolayısıyla bugünkü gibi 2-0 yapıp yatarsa takım menmun olmam ama hayır da demem.

2.sayfada Telles cezalı yazdım,3.sayfada Telles'i 11'e koydum.Gol yemeden alınan stressiz galibiyet başımı döndürdü.:)

kim ne derse desin zor maç.konya sıkıntısız rahat maç oynayacak.bizim puan kaybetme lüksümüz yok.taraftar gitmezse bu maç zora girer.şaibeli camianın eski teknık direktörü de bu maça takımını özel hazırlayacaktır.

Üst Alt