STSL 14/15 H:32 | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | MS | 16 Mayıs - Sayfa 174 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:32 | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | MS | 16 Mayıs

Süper oynadık ve alnımızın teriyle tertemiz bir şampiyonluğumuz olacak. Hamza ve Sneijder'in kendine gelmesiyle artık karşımıza Dortmund yada Arsenal çıkarsa biz onlara 4 tane atarız. Sneijder da çakar onlara 2'şer tane. Bekle bizi CL intikamımızı alacağız. Melo'da süper adamın ayağını kıracak ama hakeme çaktırmıyor mükemmel bir profesyonel. Bu şekilde rakip takımları da yıldırabiliriz.

akhisar__besiktas_cbab9_800.jpg

Süper oynadık ve alnımızın teriyle tertemiz bir şampiyonluğumuz olacak. Hamza ve Sneijder'in kendine gelmesiyle artık karşımıza Dortmund yada Arsenal çıkarsa biz onlara 4 tane atarız. Sneijder da çakar onlara 2'şer tane. Bekle bizi CL intikamımızı alacağız. Melo'da süper adamın ayağını kıracak ama hakeme çaktırmıyor mükemmel bir profesyonel. Bu şekilde rakip takımları da yıldırabiliriz.

gereken yapılsın kuşa

Edebiyat yapma bana :) Lanlı lunlu konuşmayı bu şekilde aklayamazsın. Bunun yaş ile bir alakası yok. Yaşının büyük olması sana bu şekilde konuşma hakkı vermiyor. Kimseye lanlı lunlu konuşmam, konuşandan da hazetmem. Bu sene şikenin ağa babası döndü doğrudur. Şikeci güvencilerin ikisini de yarışta tutmak için ellerinden geleni yaptılar ama ona rağmen şampiyon olacağız. Lakin bu bizim çok iyi olduğumuzdan kaynaklanmıyor. Şampiyonluk yolundaki rakiplerin her türlü illegal desteğe rağmen aptallığın kitabını yazmasa bu noktada olamazdık. Çünkü benzer hataları biz de yapıyoruz ve yalan değil Allah'a emanet gidiyoruz. Yani kötünün iyisi olmaya çalışıyoruz. Bana göre istanbul takımlarının hiçbiri şampiyonluğu hakedecek futbol oynamadılar bu sene biz de dahil. Bunu haftalardır söylüyorum. Yensekte yenilsekte aynı şeyi söylüyorum. Ama son dakikadaki o pozisyon gol olsa sen ve senin gibiler ne diyeceklerdi onu merak ediyorum. Aslında az çok biliyorum.

Bu arada 32 yaşındayım. Kendimi bildim bileli Galatasaray aşığıyım ve nereye gidip gitmeyeceğimi sen bana söyleyemezsin. Haddin değil. Zoruna gidiyorsa sen gidersin. Ben buradayım ve bu forum olduğu sürece de burada olacağım.

Okumadım, ama haklı olduğunu düşünüyorum. :D

Son düzenleme:
Daha durunnn, son haftaya puan puana girersek, rizeye karşıda averajı düzeltmek için kaç gol lazımsa o kadar atıp şampiyon olacağız.

Dünya tarafından şikeci oldukları tescillenen kulübün taraftarları gelip burda şike diye ağlamasın

Üst Alt