STSL 14/15 H:32 | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | MS | 16 Mayıs - Sayfa 172 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:32 | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | MS | 16 Mayıs

Ne şikesi lan biz maaşları zor ödüyoruz ... Şike varsa açın izleyin bakalım rize kalecisinin yediği frikiği elini nasıl uzatmıyor.. Antebin boş kaleye topu direğe vurduğu pozisyonu izleyin alayınıza koyduk işte CİMBOM tersten saplamaz düz halleder ...

ben stres yapıyorum ya o yorumları okuyunca.
sürekli kendi kafamdan o ağlamalara nasıl cevap versem diye düşünüyorum. yoruluyorum
Neden cevap verme ihtiyacı hissediyorsunuz şike bile yapsak cezası yok olacak olsa bile ilk bize taş atanlar yargılanır.

Gerçi size göre Stancu bilerek atmamış normaldir yorumların stres yapması aynı fikirdesiniz kim bilir aynı renklere gönül vermişsinizdir belki.Eğer öyle değilse aklım erdiğince takıldığınız soruları paylaşırsanız kendi cevaplarımı vermek isterim.

Lan bu Fenerlilerde de ne kadar eziklik psikolojisi varmiş.Sürekli bir yerlerden yakalayıp,vurma peşindeler.Cluj maçında da bizle hiçbir alakası olmayan işle bize şikeci damgası vurmak istemişlerdi.Bütün dünya ne olduğunuzu gördü ne yapsanız boş..

Adamlar bir hafta boyunca hayal ediyorlardı.Biz Gençlere puan kaybediyoruz,F4 de kupa alıyorlar.Sonuç her zamanki gibi olunca bu hazımsızlık ondan :D

:gsbayrak::gsbayrak::cimbombom::cimbombom::cimbombom::cimbombom::cimbombom::cimbombom::cimbombom::gsbayrak::gsbayrak::gsbayrak:

Süper oynadık ve alnımızın teriyle tertemiz bir şampiyonluğumuz olacak. Hamza ve Sneijder'in kendine gelmesiyle artık karşımıza Dortmund yada Arsenal çıkarsa biz onlara 4 tane atarız. Sneijder da çakar onlara 2'şer tane. Bekle bizi CL intikamımızı alacağız. Melo'da süper adamın ayağını kıracak ama hakeme çaktırmıyor mükemmel bir profesyonel. Bu şekilde rakip takımları da yıldırabiliriz.

Süper oynadık ve alnımızın teriyle tertemiz bir şampiyonluğumuz olacak. Hamza ve Sneijder'in kendine gelmesiyle artık karşımıza Dortmund yada Arsenal çıkarsa biz onlara 4 tane atarız. Sneijder da çakar onlara 2'şer tane. Bekle bizi CL intikamımızı alacağız. Melo'da süper adamın ayağını kıracak ama hakeme çaktırmıyor mükemmel bir profesyonel. Bu şekilde rakip takımları da yıldırabiliriz.

kuşyemi.jpeg

Üst Alt