STSL 14/15 H:32 | Mersin İ.Y 0-1 Fenerbahçe | M. S. | 17 Mayıs - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:32 | Mersin İ.Y 0-1 Fenerbahçe | M. S. | 17 Mayıs

Fenerin hafta içi maçı olduğu için fizik olarak iyice tükendiler.Zaten çok yaşlı bir takım.Mersinde bu hafta nem oranıda çok olacakmış.Mersin bize karşı oynadıgı baskılı futbolu oynasın oradan çıkmaları imkansız.Ondan sonrada Bursayla oynayacaklar hafta içi.Oradan 3 gün sonrada Başakşehir:D.Şikeciler için korku dolu bir 2 hafta olacak.

ERCİYESSPOR Özetini tekrar izledim de hakem çok absurd kararlar almış , ofsayt diye kesilen gol , canerin faulu ve devamında eyyamlı weboya verilen faul.

diegonun kendini yere atması ve sarı kartın verilmemesi..

gökhan çok iyi kalecilik yapmış bu arada helal olsun.

Fener 2. olursa bir değişiklik olmazsa ŞL'deki muhtemel rakipleri Manchester United,Valencia,Leverkusen,Sporting ve Lazio.Manchester çıkıp bir 6'lık daha yapsa seneye de bir halt yapamazlar :D
Umarım sporting gelir , genç çocuklar çatır çatır oynuyorlar diğerleri gibi kapris de yapmazlar ezer geçerler..

2 sene önceki gençlerbirliği fb maçı aklıma geldi,fenerin havlu atacağı maç,bi rakibimiz gitti gazamız mübarek olsun

2 maç üst üste puan kaybettirmezler bunlara. N.Ş.A 'da yenilmeleri lazım. Çünkü isteksiz de oynuyorlar bana göre.

Şampiyonluk adrenalinini ben biz ve BJK'de görüyorum ama Fenerbahçe'de yok bu sezon.

Ama bu medya kazandırır.

2 maç üst üste puan kaybettirmezler bunlara. N.Ş.A 'da yenilmeleri lazım. Çünkü isteksiz de oynuyorlar bana göre.

Şampiyonluk adrenalinini ben biz ve BJK'de görüyorum ama Fenerbahçe'de yok bu sezon.

Ama bu medya kazandırır.

Bu maçı alsınlar almasınlar Fb şampiyon olamaz bu sezon,o ihtimali aklınızdan çıkarın artık.Bu çok belli bir şey bence.

Bugun net olarak goruldu ki Fbnin 3 gunde bir maci kaldiracak kadrosu yok.Havlu atmalarini bekliyorum.Avrupa'da olsalardi coktan kopmuslardi zaten

Gökhan-Kuyt-Topal-Egemen-Webo-Meireles-Kadlec-Hasan Ali-Diego-Emenike sarı kart sınırında

Alper cezalı , mersin yenilse bile avcı affetmez fenerin işi bitti

Muammer
Serkan - Servet - Mitrovic - Vederson
Murat - Khalili
Welliton - Oktay - Nkoulma
Pedriel

Sadiku sakattı en son bilmiyorum durumunu, muhtemelen yine böyle çıkarlar.​

Üst Alt