STSL 14/15 H:34 | Fenerbahçe 2-0 Kasımpaşa | M. S. | 30 Mayıs - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:34 | Fenerbahçe 2-0 Kasımpaşa | M. S. | 30 Mayıs

fırat aydunus tiempoları çekmiş, 2 topa vururum sezonun son maçında diye düşündü herhal , turuncu gümüş falan sanki bana iniesta :D

Nereden aklıma geldiyse ;

EfsaneSpor@Efsanespors 6 Eki
Fenerbahçe - Konyaspor maçıMehmet Topal ve Gökhan Gönül, saha dışında iken; saha içine sürünerek maçı durduruyorlar

Abi tebrik ederim sizi müthiş takipçisiniz. Şu rezaleti kimse dile getirmedi. Çok az sayıda gaklatasaraylı dile getirdi. Ben bu rezaleti gördükten sonra zaten anlamıştım bunların şampiyon olamayacağını. Burda bir arkdaşımızda kadıköyde dev sürüngenler diye başlık açmıştı ama sessiz kalmıştı herkes

kasımpaşanın eksiği tarık gibi akın sürekliliğini sağlayacak bir sağ bek ve olcan adın gibi sol koridoru tek başına kotarabilecek bir kenar oyuncusu

önder ocam bu tespitleri yapıp girişimlere başlar umarım

kasımpasa inanılmaz sinir bozucu bir futbol oynuyor. resmen gol atmamaları icin tembihlenmisler.

bizim macta 2-0'dan sonra direkten dönen topları gol olsa 5-6'lık ederlerdi. fb'ye karsı oynamıyor şerefsizler.

Bu Kasimpasa ligi iyi bile bitirdi denilebilir.

Isaksson-Donk-Castro-Scarione-Babel'in yanina söyle saglam 5-6 oyuncu lazim.

Ilhan Eker, Sancak ve Veysel/Orhan/Erhan savunmasi ligin en kötü savunmasini olusturuyor.

Üst Alt