STSL 14/15 H:4 | Akhisar Bld. 2-0 Fenerbahçe | MS | 28 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:4 | Akhisar Bld. 2-0 Fenerbahçe | MS | 28 Eylül

Ben teknik direktör olsam her maça nerde olursa olsun 4-4-1-1 ile başlarım, oyunun gidişatına göre gol ihtiyacı olursa da 4-4-2 dizilişiyle ve ona göre bi sistemle oynarım..

Bu durumda 11'e banko yazılacak yabancılar: Muslera-Cedju-Melo-Bruma-Sneijder-Gekas olurdu..

Maximum 5 yabancı olacağından Cedju-Bruma-Sneijder üçgeninde Hakan-Tarık-Veysel-Emre-Burak rotasyonları yaparak, 3 değişik hakkımı ona göre kullanırdım, mesela;

Gekas

Sneijder

Bruma Selçuk Melo Olcan

Tarık Hakan Semih Veysel

Muslera

Gekas Burak

Bruma Selçuk Melo Olcan

Hakan Semih Cedju Tarık

Muslera

Not: Hatta zaman zaman Muslera-Sinan değişikliğini bile denerdim..

Fenerbahçe ilk 11: Mert, Gökhan, Bekir, Alves, Caner, Mehmet Topal, Alper, Diego, Kuyt, Sow, Webo.

Emenike yok. :D

Oğuz, Ahmet, Douglao, Uğur, Güray, Merter, Zokora, Kenan, Bilal, Bruno, Gekas

Bu da Akishiarin Kadrosu, saglam kadro. Zokora,Bruno,Gekas.
:k19:

Akhisar Belediyespor'un ilk 11'i: Oğuz, Ahmet, Douglao, Uğur, Güray, Merter, Zokora, Kenan, Bilal, Bruno, GEKAS :bid:

Fenerbahçe'nin ilk 11'i
: Mert, Gökhan, Bekir, Alves, Caner, Mehmet Topal, Alper, Diego, Kuyt, Sow, Webo

Emre -Volkan yok.Her hangi bir kötü bir anda, kavga çıkarıp fbyi lehine çevircek adamlar yok.

Akhisar en kötü berabere kalsın.

Yenerse tabi ki iyi ama.En azından 2 puan kayıpları olsun.

Fenerbahçe'nin iskelet orta sahası çok değişecek bu maçta.

Topal
Meireles- Emre

3 lüsü çok alıskındı onlar gitti.

Topal

Alper Diego 3 lüsü geldi.Alper ve Diego fazla hücumcu bence.Defans yönleri zayıf

Adamlarin ilk 11 bak zaten 3 tane attack futbolcu 2tane de CAM koymuslar arkalarina, Akhisar kontra oynarsa 5e gider bu mac.

Üst Alt