STSL 14/15 H:5 | Balıkesirspor 0-1 Beşiktaş | M.S | 5 Ekim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:5 | Balıkesirspor 0-1 Beşiktaş | M.S | 5 Ekim

Seba sezonu ayağına bjk şampiyon yapılacak gibi. Fener kötü giderse fb lobisi de bu yönde çalışır. Ic sorunlarimizin dışında bi de böyle şeyler var.

b0938e6e8858d95fd251000d08bba415.jpg

GT-I9300 Tapatalk

Balıkesir bırak başka galibiyeti başka puan bile alamaz heralde ligde kimseden. Bu kadar b.ktan 1 takım görmedim. Bu sadece Prandelli'yle alakalı değil forumdan kondisyonu sağlam bi 11 çıkarsak Balıkesir'e kolay kolay yenilmeyiz o kadar berbat takım. Oyuncuya dayalı düzen kuruldu bizden hiç bişey olmaz artık. Adam biliyor ki kötü de oynasa hiçbişey olmuyor aynen devam.

Forumdan arkadaşlarla 2-3 sene önce halısahada bi toplanmıştık bizden 11 çıkmaz :D :D

Eğer Beşiktaş bu sene şampiyon olamazsa 2-3 sene içinde nefes alamaz hale gelir..O stad bile onları kurtaramaz..Çünkü şu anki yapılan bütün transferler stadın parasıyla yapılmış maddi olarak bütçelerini baya aşıp yaptıkları transferler..Fikret Orman bir açıklamasında gelecek seneki transfer bütçesinide bu sene kullandıklarını açıkladı..Yani bu sene Beşiktaş şampiyon olamazsa,Şampiyonlar ligine gidemezse biter..Tüpcünün taktığının yanında birde Fikret takmış olur ki iyice dibe vururlar..

ligin 5 haftasi gecildi fener en az 8-9 puan aldi hakemlerin hatasiyla bjk'te en az 5 puan ya biz ? 0 puan ama bunu gundeme tasiyacak 1 tane adam yok kulup sahipsiz annesini saitiym..

Balıkesir bırak başka galibiyeti başka puan bile alamaz heralde ligde kimseden. Bu kadar b.ktan 1 takım görmedim. Bu sadece Prandelli'yle alakalı değil forumdan kondisyonu sağlam bi 11 çıkarsak Balıkesir'e kolay kolay yenilmeyiz o kadar berbat takım. Oyuncuya dayalı düzen kuruldu bizden hiç bişey olmaz artık. Adam biliyor ki kötü de oynasa hiçbişey olmuyor aynen devam.

Ciddi degilsindir umarim :D Ironi de! Latife de! Lütfen

Böyle düsünen varsa eger o biri hayatinda hic ciddi olarak futbol oynamadi demektir

Deniz Coban sag olsun, gerci Balikesir kalan 25-30 dakikalik sürede golu bulurmuydu? Bilinmez. Ama bilinen türkiyede hakemlerin adaletli olmadigi, bildim bileli büyük takim kollanir.

katılıyorum sergencim kadroları çok kısıtlı bejekeyi yine sakatlıklar bitiricek bu yıl demba ba ya da güvenilmez müzmin sakat cenki almakla iyi yaptılar o açıdan gerçi onu çok önceden almışlardı
ya prandelli doğru kadro ile çıksa,o kadro öyle aman aman oynamasa bile şimdi çoktan arayı açmıştık.

Balıkesir bizim maçta oynadığından daha iyi oynadı bunlara karşı. Bize maç içinde 1 kere bile böyle baskılı oynayamamışlardı, bunları zaman zaman zor durumlara bile düşürdüler. Ama o kadar kötü bir takım ki yenmeyeni dövüyorlar o derece. En iyi oyununu da oynasa mahalle takımından hallice bir takım.

Üst Alt