STSL 14/15 H:5 | Balıkesirspor 0-1 Beşiktaş | M.S | 5 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:5 | Balıkesirspor 0-1 Beşiktaş | M.S | 5 Ekim

Bjkden nefret ederim ama beğendiğim oyuncuları var. Geçen sene Almeida ve Töreyi beğeniyordum ve bu transfer döneminde bize gelmelerini çok istedim. Bu sene ise Olcayı beğenerek izliyorum. Barzo sıfatı nedeniyle küçümseniyor ama çok faydalı ve enteresan bir oyuncu.

zaten "zanedersin" kelimesini kunlandim murat. bjk li oldugunu düsünseydim farkli yazardim

Üyeliğinie 1 ay bile olmamış. Birinin mesajıyla dalga geçerken, önce mantık süzgecinden geçirin, sonra bu üye acaba önceki mesajlarında ne söylemiş bir bakın. Sosa'yı Dzemaili yerine alsaymışız demeyle dalga geçme hem de bu şekilde dalga geçme klinik bir paranoyadır bana göre.

önce kendi yazdığını mantık süzgecinden geçir. senden alıntı yapmadığıma göre kendi kendine bu kadar alınman daha klinik bir paranoyadır bana göre. e-mail'imi unuttuğum için yeni hesap açtım hemen de üyelik tarihinden vurmaya çalış çocuk gibi. birazdan "hehe avatarında şemsiye var hani açılacaktı o şemsiye" falan da yazarsın neyse ağır abi bak işine

Balıkspor bizi yrndi tamam daha 10 maç kazanamaz demiştim zaten banko küme düşecek. Forveti sercan gökhan olan takım anca bizi yener başkada yenemez

Şu takima yenilenler utansın. Balıkesir lig bitene kadar başka galibiyet alamayabilir. Belki arenada bizi yenerler.

Şu takıma nasıl yenildik anlayamıyorum. 90 dakika boyunca Balıkesirin futbol adına en ufak bir katkısı olmadı.

GT-I9300 Tapatalk

Balıkesir bırak başka galibiyeti başka puan bile alamaz heralde ligde kimseden. Bu kadar b.ktan 1 takım görmedim. Bu sadece Prandelli'yle alakalı değil forumdan kondisyonu sağlam bi 11 çıkarsak Balıkesir'e kolay kolay yenilmeyiz o kadar berbat takım. Oyuncuya dayalı düzen kuruldu bizden hiç bişey olmaz artık. Adam biliyor ki kötü de oynasa hiçbişey olmuyor aynen devam.

Şu maçın bir futbol maçı olduğuna ispat ve şahit lazım.Son 20-25 dakikasını seyretmek gafletinde bulundum,keşke seyretmez olaydım.
Tam bir işkence.Üstelik biz birde bu takıma yenillmişiz.Komedide son nokta.

Üst Alt