STSL 14/15 H:5 | Fenerbahçe 2-1 Torku Konyaspor | M.S | 4 Ekim - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:5 | Fenerbahçe 2-1 Torku Konyaspor | M.S | 4 Ekim

siona transfer olayı yüzünden acımayanlar bunlar için daha kaç sene bekleyecek acaba...verin şimdi cezayı ne halt ediyolarsa etsinler..düşür amatöre,olsun bitsin.adamlar olmayan faulden gol atıyo,kaleci topu içeri alıyo.

burdaki ,twiterdaki saf bazı arkadaşlarımız caner ne güzel orta yapıyo diyo..neyi yorumluyosunuz artık?anasını satıyım, şikenin alası dönüyo.koymuşum canerin ortasına.

Bunların can damarı emre b. Ve kuyt. Bunlardan birisi olmadığı zaman kan, ikisi olmadığı zaman bütün kalplerini kaybederler.

Ya birakin arkadas, bakiyorum Melo Sneijder Olcan Burak Dzemaili Umut Selcuk Tarik Veysel Semih Chedjou Muslera bunlar hepsi Kayserispor macinda gotunu yirtiyor her top icin, her mucadele kazanmak icin giriyorlar herseyini ortaya koyuyorlar elinden gelenin en iyisini yapmaya calisiyorlar o kadar ter akitiyorlar diger tarafta hic birsey yapmayan antreman mac havasinda olup her maci sikeyle kazanan FB var.

Ne icin oyniyoruz biz ya Allahini, birisi bana anlatsin bizim amacimiz nedir ? bu duzende Sneijder defansa kadar kosup top cikariyor gol yemiyelim diye adam sike yapiyor ya, yaziklar olsun boyle lige boyle vicdansizlara.

Gecen sene de bu sekilde sampiyon yaptilar bunlari

iyice soguttular artik futboldan da

stadlar da bosaldi zaten iyice

El birligi ile türk futbolunu bitirdiler, kendi ceplerini doldurdular

Kalecileri bu değil aslında. Asıl kalecileri blec çok iyi bir kaleci ama ne hikmetse fb gibi bir maça yedek kaleciyle çıkıyorlar. Bunun hesabını mesutbakkal denen boş hocaya sormak lazım. Bu yedek kalecide görevini çok iyi yapıyor. Şike varsa bunu yapanların başında bakkal vaedır. Bizim maçta asıl kalecileri oynar. Zaten uzun yıllardır bir kaleciye böyle hatalı gol attığımızı görmedim. Ama ne hikmetse kadıköyde her maç böyle goller atıyorlar.

Geleneksel "Aziz Yildirim bu sefer hangi oyuncuyu satin aldi" gözlemlerime baslamis bulunmaktayim. Alnimizin aki ile cikariz insallah,

Evet sayin seyirciler, yarismamizin bu seferki galibi, Kaya Tarakci arkadasimiza kupasini taktim ediyoruz.

b-386877-fenerbah%C3%A7e_kupa_bardak.jpg

Sonra bizi çekemiyorsunuz yok kıskanıyorsunuz ulan siz kimsiniz biz haksızlıgı yediremiyoruz cünki siz katıksız ...sunuz

Kalecinin o yediği golün şike sezonundaki kalecilerin yumurtladığı gollerden hiç bir farkı yok.

Iki golü de çıkartabilirdi, hadi insaflı olayım biraz ilk gol belkiiiiii diyelim ama ikinci gol pes artık.

I am the one who knocks!

Üst Alt