STSL 14/15 H:6 | Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | MS | 18 Ekim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:6 | Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | MS | 18 Ekim

volkan emre emenike ve kuyt
bu adamların dışında fenerin erciyesten bir farkı yok bana göre.
emre satılmışı oynamayacak, emenikenin hali ortada ama mutlaka oynatacaklardır onu bu maç.
çok rahat bir şekilde fark atacağımıza inanıyorum.

sakatlık bahane volkanın. milli maçtan kaçmak için rol yapıyor ki bizim maça çok iyi konsantre ve dinginlik ile çıkabilsin...

____________________Muslera_____________________

____Tarik________Semih_____Chedjou_______Telles____

_________________Melo____Selcuk_________________

_______Hamit________Sneijder__________Olcan_______

____________________Burak_______________________

Yedekler: Sinan, Hakan, Veysel, Dzemaili, Pandev, Bruma, Umut

Hamit formuna kavusuyor, Yasin gibilerinden de cok cok iyi oynuyor. Tecrübesiyle cok faydali olacaktir. Oynamali.

Tarik Chedjou ile birlikte en begendigim oyunculardan. Yeri degismemeli. Artik Telles´i mi oynatir, Hakan´i mi oynatir bilemem.

Erciyesspor 11´ine Hamit´i eklerim, baska da degisiklik yapmam. Artik belli bir 11 ile oynamamiz gerekiyor.

Taraftarin etkisiyle kazanacagimizi düsünüyorum. Fenerbahce´nin de birsey oynadigi yok. Yeter ki arzulu olalim.

Telles´in yerine Hakan, Yasin´in yerine de Pandev´i koyabilir. Öyle de bir ihtimal var.

Ama Hakan´i haftalardir hic oynatmamasi bu ihtimali düsürüyor. Veysel - Tarik gibi sacmaliga karsiyim zaten.

Yasin´in yerine Hamit´i koysun, tamamdir. Milli arada saglam bir antrenman yapsin, iyice formuna kavussun Hamit.

defansta 3 yabancı kullanmak mantıksız bir şey gibi görünüyor.Tellesin yerine Balta oynasın,Forvette Burak yerine Pandev ve Yasin yerine Hamit olursa tamamdır.
Muslera---Tarık-Chedjou-Semih-Hakan---Melo-Selçuk-Hamit-Olcan---Sneijder---Pandev 4-4-1-1 şeklinde yada zaman zaman 4-3-3 şeklinde olması gereken bir sistem olmalı.

Nşa'da yeneriz ama bilemiyorum
Hakem faktörü var
normalde bu sezon fenerin maç kazanamaması lazımdı
heleki deplasmanlarda normal şartlarda puan bile alamaması lazım

Nşa'da yeneriz ama bilemiyorum
Hakem faktörü var
normalde bu sezon fenerin maç kazanamaması lazımdı
heleki deplasmanlarda normal şartlarda puan bile alamaması lazım

Biraz yürüsünler simdi, iyidir. O capsiz Kartal´in hemen kovulmamasi lazim. Daha cok isimize yarayacak o.

Ama Fenerbahce´yi evimizde mutlaka yenmemiz lazim. Bu galibiyet bize ilk yari liderligini getirecektir. Eminim.

Bu maclari kazanan takim herzaman seri yakalar Türkiye´de. Cok önemli bu.

Prandelli'nin kader maçı. Bu maçta olası bir puan kaybı ya da kötü futbolda tekmeyi basarlar ve bizde kurtuluruz 2. İtalyan faciasından! Ama umarım bu maçta harika bir futbolla güzel bir galibiyet alıp çıkışa geçeriz...

Tamam mı Devam mı maçı . Önümüzdeki 2 maçı da kaybedebiliriz. Dortmund maçı % 99 mağlubiyet zaten. Umarım çıkışa geçeriz yoksa yukaridaki durum çöküştür.

Üst Alt