STSL 14/15 H:7 | Fenerbahçe 2-1 Gençlerbirliği | M.S | 25 Ekim - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:7 | Fenerbahçe 2-1 Gençlerbirliği | M.S | 25 Ekim

Daha bu haftalarda şikecilerin maç veya puan kaybetmesine Lig tv müsaade etmez.Bu yavşakların decoder satışını engeller.Bu yüzden durmak yok.Bazı arkadaşlar durumun farkında değiller.Şike yaptıkları sene bejeke karşısında 2-1 yenikken maçı penaltıyla hakem cüno ve ferrari sayesinde döndürüp maçı 4-2 aldılar.

Benim anlamadığım nokta,şikecilerin kesin kazanacağı bir maçta penaltı kararlarını tartışanlara sesleniyorum:Bu neki osuruk fırtına öncesi sessizlik.Siz bunları ilerki haftalarda görün.Galatasarayın bunları karıköyde yenemediğini ne sanıyorsunuz.

Alperin pozisyonunun penaltı olmadığını düşünüyorum. Diğer pozisyon ise müdaheleden önce emenike kendini atıyor zaten sonra müdahele ediyor gençler topçusu.

GT-I9300 Tapatalk

fenerin bu maçı kazanacağı kesin derken haftaya oynayacakları bejeke maçından haberim yoktu.Bu ezik ve şikeci tayfasına arka arkaya maç kaybettirmezler.

Düşme hattında balıkesirin altında olmaları gerekirdi , normal bir ligde ,
bu hafta kargalar puan bırakır haftaya cümbüş olur ,

İnsan yediremiyor bu şerefsizlerin yaptıkları düzenbazlıkları.
valla alıştık bence artık.bilyosunuz ki uefa-fifa şikeci kişilere ve kurumlarına ceza verene kadar bu pislik devam edecek.ha bi de tabi demirören ve tffdeki herkes görevi kötüye kullandığından onlara da bi ceza verilmeli.

biz ne mi yapacaz..önce iyi bi teknik direktörle anlaşıcaz,sonra çatır çatır maçları kazanıcaz.bunlarda ne kadar hakem yardımı alırsa alsın cortlamaya başlayacaklar bi yerde.

Birinci penaltı hakemin, 2.ci penaltı Gençler defansından 4 numaranın hediyesi.

Fener'e kadıköyde puan kaybettirilmiyor. Planlı oyunun parçası.

Artık söylenecek bişey yok biz bunlara alıştık önemli olan bunlara rağmen şampiyon olmak , zaten bunlar hep oluyor fenerbahçe esktrem bi olay olmadığı müddetçe sahasında galip ilan edilir her zaman , normalde kendi sahalarında çok başarısızlar kazandıkları maçların yarısı böyle olduğu için alıştık.

Üst Alt