STSL 14/15 H:8 | Beşiktaş 0-2 Fenerbahçe | M.S | 2 Kasım - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:8 | Beşiktaş 0-2 Fenerbahçe | M.S | 2 Kasım

fazla dert etmeyin. 4.yıldız ugruna fb'nin üst üste 2 hafta puan kaybetmesine müsade etmeyecekler. kadıköyde kazandıkları 4 mac ortada zaten, rakip kalecilerin tuttukları topu iceri alması ve alakasız penaltılar.

dün bjk yense fb ile arayı acıyordu, böyle birseye müsade etmeyecekleri belliydi. Olcay'ın 2.sarısı çok ağır karardı. Topal'ın Demba ba'yı yere serdiği posizyon ise net bir penaltıydı.

farkında iseniz fb'nin oynadıgı her mactan sonra rakip baskanlar ağır sekilde tff'ye yükleniyor. iyice giydirsinler fb'ye ne mal oldukları hep böle güncel kalsın.

Fb'yi de yenemezdik ama yendik.Bjk'yi de orada yeneceğiz görün.

Kendi evimizde fbyi yenmemiz bır basarı degil olması gereken sey ama onuda sadece sneijder yendi . Ne kadar rezil oynadıgımız ortada.

Basımızda hoca olsa bu kadar rezalet bir sezonda en az 10 puan farkla sampıyon olmamız gerekir. Prandelliyi hala kovmayan yonetimden de umudumu kestim ben.

Fener'in son 20 senede Besiktas'in evindeki maclarda Besiktas'tan daha fazla galibiyeti vardir herhalde.Bir suru mac hatirliyorum Fener'in aldigi

Merak ettim araştırdım.Son 20 senede Fener'in deplasmanda daha çok galibiyeti var Beşiktaş'tan.Fener 10,Beşiktaş 7 kere kazanmış,3 maç berabere bitmiş.Süper Final maçını da sayarsak 10-8 Fener önde.

Son düzenleme:
Üst Alt