STSL 14/15 H:9 | Başakşehir 1-2 Beşiktaş | M.S | 9 Kasım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:9 | Başakşehir 1-2 Beşiktaş | M.S | 9 Kasım

Belki bizim dahi hocamız da adam gibi akdro çıkarıp hücum etmeyi ve şut attırmayı düşünseydi Volkan bize de yumurtlardı. Kaleciler terlemiyor bile bizim maçlarda.

Bu kadar hücum gücü kısıtlı takımdan 4 yemek gerçekten inanılmaz bi başarı. Emeği geçenleri bi güzel anıyorum. Beşiktaş'ta çatır çatır oynadı her zamanki gibi. 1-0'dan gelip kazandılar 2.yarı çok agresiftiler hakettiler bence. Volkan'a şut atmayı akıl etsek belki bizim maçta da hata yapardı.

Bu Belediye gol atamiyor dogru dürüst bize 4 atti. Balikesir'in 9 maçta 1 galibiyeti var. O da bizi yendiler. Prandelli mucizevi bir adam. Fenerbahçeyede 15 sene sonra elimizden kupa verdirdi. Bu da bir meziyet.

Kerim frei,Gökhan töre,demba ba bu 3 oyuncu'yuda alabilirdik almadık,biz gittik yasin,dzemaili,pandev gibi çöpleri aldık.

Biz bu başaktan 4 yedik hadi buna üzülde. Daha bizden başka galibiyeti olmayan balıkesire nasıl yenildik belkide sene sonunda en cok o 3 puana yanacağız.

demba ba'nın golünü de ne abartmışlar arkadaş. likteve sitesine girdim, harika, fantastik, yüzyılın golü, imkansız falan yazınca izliyim dedim bi baktım resmen direkler havaya sokmuş golü. 2 direğe birden çarpınca mal spiker kendinden geçmiş..

Kerim frei,Gökhan töre,demba ba bu 3 oyuncu'yuda alabilirdik almadık,biz gittik yasin,dzemaili,pandev gibi çöpleri aldık.

bence bizim kulüpte, ciddi bir menajer yolsuzluğu ve dolandırıcılığı var. hocadan ziyade bence asıl suçlu başkan. başkan hangi menajerlerle çalıştı yada hangisinden akıl aldı bilmiyorum ama o çalıştığı menajerler fahiş fiyatlarla hem kulübü dolandırdılar hemde beş para etmez futbolcuları bize kakalıyarak bizi yıkmayab çalıştılar. ekici, frei gibi faydalı olacak hemde çok uygun fiyatlı gurbetçileri bize hiçmi önermediler yada demba gomis gibi faydalı yabancıları neden bu kulübe aldırtmadılar. kim buna engel oldu? kimler bilerek bu kulübe kötülk etttiler.
nasılsa ünal aysal futboldan anlamıyor diye son 2 yılda (fatih hoca gittiğinden beri) menajerler üzerinden bu külüp soyulmuştur.
geçen sene devre arasında bu sene yazın 50 milyon euroya 20 tane futbolcu alıp ilk 11 de sadece 1 tanesini oynatabiliyorsak bunun hesabını birileri vermeli. ama hesap verecek kişi kaçıp gitti malesef.

Üst Alt