STSL 14/15 H:9 | Başakşehir 1-2 Beşiktaş | M.S | 9 Kasım - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:9 | Başakşehir 1-2 Beşiktaş | M.S | 9 Kasım

Bu maçı BJK'ya kazandıracakları gün gibi gerçekti, sonuç şaşırtıcı değil. Her sene 3 büyüklerden 2'sini destekle yarışta tutunca ne anlıyorlar, anlamıyorum.

Buyurun muhteşem !!! kalecilik örneği:

Mesele kalecinin tek seferde topa hakim olmaması değil yeğen,
Mesele kaleci denilen müsvettenin adeta BJK liler yetişsinde vursun diye orada beklemesi hamle yapmaması

dyyfo.gif

Turksatta maci izleme keyfi Ses yok Spiker yok donma yok ama Ekrana kocaman Plazma yazmislar maci izlerken arada kadin sesi geldi olum ne yapiyon ya ortaligi topla diyince koptum :asd:

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    79.4 KB · Görüntüleme: 83
Avcı'nın nasıl bir Gs düsmanı oldugunu gösteren mac. Sinsi erif, ligde nefret ettigim 1 numaralı hoca.

Bizim macta it gibi mücadele ettir takımını, Bjk macında yat.

Kaleci olayında resmen saçmalamışsınız, top arkaya doğru yöneldi. O saniyeden sonra Kerim de tam sürat gelirken kalecinin toplarlanması mümkün değil. Fanatiklikten ne diyeceğinizi şaşırdınız.

İşte kanat oyuncularının, hızlı oyuncuların etkisini bir kez daha görmüş olduk. Prandelli hala Hamiti Dzemailiyi oynatsın kanatta.

Buyurun muhteşem !!! kalecilik örneği:

Mesele kalecinin tek seferde topa hakim olmaması değil yeğen,
Mesele kaleci denilen müsvettenin adeta BJK liler yetişsinde vursun diye orada beklemesi hamle yapmaması

dyyfo.gif

Bunu bilmem ama resmi şike var,kimse bunu inkar edemez.TFF eliyle şike yapılıyor,Demirören Federasyonunun siyaset ile işbirliği neticesinde kimseden çekinmiyorlar.. Fbjk'nin her maçında bir olay oluyor nedense...

Kaleci,hakem bazında rezil bir sezon olacağı gün gibi ortada.. Çok güçlü olmadığımızdan bu sezondan umudum yok...

Son düzenleme:
Üst Alt