STSL 15/16 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Ağustos - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Ağustos

muhtemelen

Eses erken gol bulup öne geçer, GSC bayram yerine döner. Bakın gördünüz mü fb bitik denir.
FB saçma sapan bir gol atar, "al işte" mesajlarıyla dolup taşar bu başlık.
FB ardı ardına garip goller atarak farklı kazanır.

Es-Es pozisyon bulur Fener bu haliyle her türlü pozisyon verir ama sıkıntı her türlü de atar gibi duruyor Fener balı devreye girer maçın başında Es-Es kaçırır 3-4 atar Fener.

Gelenler: Muaren Muarem, Emre Güngör, Mathias Defederico, Engin Bekdemir, Nassim Ben Khalifa, Leandro Junio Souza, Aytaç Öden, Theofanis Gekas
Gidenler: Funes Mori, Ömer Şişmanoğlu, Sezer Öztürk, Mustafa Yumlu, Serdar Özkan, İbrahim Sissoko, Serdar Özkan, Diego Angelo

çöptü iyice çöp oldular

Fenerbahçe XI: Volkan, Şener, Ba, Alves, Hasan Ali; Meireles, Souza, Nani, Diego; Sow, Fernandao
Eskişehirspor XI : Ali; Toko, Birol, Sezgin, Anıl; Lawal, Causic, Onur, Alpaslan, Ben Khalifa; Gekas

Ulan Defederico nerede?
Eskişehir in bu kadrosuyla bu mactan puan almayi gectim,bu sezon ligde kalmasi büyük sürpriz olur.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CMYwmXbU8AAIcxl.jpg:large

Acayip vasat bir kadroya sahipler.

Hazirlik döneminde Kasimpasa ve Osmanli'ya yenildiler, transfer yasagi bulunan Mersin'le berabere kalabildiler.

Ciddi anlamda kümede kalma mücadelesi vereceklerini düsünüyorum. Cok kötü kadrolari var.

Volkan
Şener - Ba - Alves - Hasan Ali
Meireles - Souza
Nani - Diego - Sow
Fernandao
Maçı kazanırlar ama baya çöp var hala :D

eskisehir'in kaleciye dikkat.

gecen muslera abartiliyor filan diye seyler soyluyordu.

hangi takim taraftari oldugu belli oldu.

cok tehlikeli bu eleman.

Üst Alt