STSL 15/16 H:10 | Galatasaray 4-0 Eskişehirspor | M.S | 29 Ekim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:10 | Galatasaray 4-0 Eskişehirspor | M.S | 29 Ekim

Bu maçın hafta içi olması Benfica maçı için iyi.Daha fazla dinleneceğiz.

Bu arada Benfica maçı saatleri geriye almadığımız için 22.45'te başlayacak galiba.

Son düzenleme:
Benfica kendi sahasında lizbondan 3 tane yemiş hamza saçma sapan işler yapmazsa en az 1 puan alır gruptan çıkma şansımızı sürdürürüz.

7 puan aldık mı diğer sonuçlara bakmaksızın 11 puanla gruptan çıkıyoruz.Astana'yı içeride yeneceğimizi düşünürsek Atletico ve Benfica deplasmanlarından 4 puan çıkarmalıyız.Benfica Atletico'ya göre yenilmesi daha kolay bir rakip olduğu için 1 puan yetmez diye düşünüyorum.Benfica'dan 1 puan alırsak Atletico'yu yenmek zorunda kalacağız.

__________Muslera____________
Jason__Chedjou__H.Balta__Olcan
________Jose___Selçuk________
___Yasin___Colak___Podolski___
__________Burak_____________
Bilol ve Sorbi tribüne

Cumhuriyet bayramının o güzel akşamında güzel bir top oynayıp hava yakalarsak bjk'yi falan darma duman ederiz. Hamza'yı çekecez artık beyler kabullendim elimizden bi şey gelmiyor maça gidenler de uyuduğuna göre Hamza'yı artık sezon sonuna kadar izleyecez. Sabri, Umut ve Bilo da oynamazsa tam kafamızdaki kadroyu ( bu haftalık Sneijder'siz) izlemiş olacaz. Hadi rastgele.

-----------Cenk------------
Sabri Semih Hakan Olcan
--------Selçuk Jem--------
Umut---Bilal#10----Yasin
----------Burak------------

Cumhuriyet bayramının o güzel akşamında güzel bir top oynayıp hava yakalarsak bjk'yi falan darma duman ederiz. Hamza'yı çekecez artık beyler kabullendim elimizden bi şey gelmiyor maça gidenler de uyuduğuna göre Hamza'yı artık sezon sonuna kadar izleyecez. Sabri, Umut ve Bilo da oynamazsa tam kafamızdaki kadroyu ( bu haftalık Sneijder'siz) izlemiş olacaz. Hadi rastgele.

Bjk ne alaka bu maç ile?

Allahaşkına Hamza:

.............................Muslera...............................

Denayer............Semih..........Balta.............Carole (Olcan)

...........................Chedjou...............................

..................Selçuk.................Emre..............

Gümüş..................Podolski.......................Yasin

Lütfen gözünü seveyim.

Semih sakat falansa Jose'yi ortaya koy.

CSQXv9XUwAADXKK.png

Üst Alt