STSL 15/16 H:10 | Galatasaray 4-0 Eskişehirspor | M.S | 29 Ekim - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:10 | Galatasaray 4-0 Eskişehirspor | M.S | 29 Ekim

Antu.com Cep Forumları

Bu maçta da ''hakem hakem'' deyyu ağlaşmışlar, ulan daha geçtiğimiz pazar hakemleri gördük, yüzyılın kadrosu dediğiniz kadroyla son yılların en mütevazi Galatasaray'ından hakemle anca puan alabildiniz.

Keşke rakibimiz feyizli bir takım olsaydı, bizide aşağı çekiyor bunlar.

Ben sene başında söyledim. 10 tane transfer olmaz, takım çorbaya döndü diye ama burda herkes onlara özeniyordu. Kızgınlıkların, küfürlerin de nedeni Fenerin fazla transfer yapması.

Ben de sene başında söyledim.Kızgınlığın nedeninin Fener'le çok alakası yok.Onun için kızanlar da var ama azınlık.Kızgınlığın nedeni Hamza'nın ve yönetimin taraftarla sürtüşmesi,saçma sapan açıklamalar,transferlerin son dakikaya bırakılması,Grosskreutz rezaleti vs. vs.

Irkçı kendini beğenmiş bir millet (çoğunluk)

Irkciligi hic bir sekilde tasvip etmiyorum. Cogunlugun da öyle irkci kendini begenmis oldugunu düsünmüyorum.

Peki sana göre futbol da golden önemli ne var Serafettin? Futbol da amac gol atmaktir , maclari alip sampiyon olmaktir. Kaldi ki Bilal in simdiye kadar bizde kötü oldugu mac neredeyse yok. Cogu macta gol atmis ve asist yapmistir. Mesele türk oldugu icin yerin dibine sokmaksa yanlis yapiyorsun.

Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında Galatasaray, Türk Telekom Arena'da Eskişehirspor ile karşılaştı.

Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu 10. hafta mücadelesinde Galatasaray, Türk Telekom Arena'da Eskişehirspor'u 4-0 mağlup etti. Cimbom'a galibiyeti getiren goller, Selçuk İnan, Burak Yılmaz (2) ve Bilal Kısa'dan geldi.

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Eskişehirspor karşısında 50. maçına çıktı.

Karşılaşmaya hızlı başlayan Galatasaray, Burak Yılmaz'ın ceza sahasının hemen dışında düşürülmesinin ardından bir frikik kazandı. Topun başına gelen kaptan Selçuk İnan usta işi bir frikikle takımımızı 1-0 öne geçirdi.

İştahlı oyununu ilk yarı boyunca sürdüren Cimbom, 37. dakikada Burak Yılmaz ile farkı ikiye çıkardı. Emre Çolak'ın sol kanattan arka direğe ortasında Burak Yılmaz düzgün bir kafa vuruşu ile skoru yeniden değiştirdi.

İlk yarının uzatma dakikalarında Selçuk İnan ceza sahasında düşürüldü. Hakem Bülent Yıldırım'ın beyaz noktayı gösterdiği pozisyon sonrası Burak Yılmaz topun başına geldi ve skoru 3-0'a taşıyarak kendisi adına ikinci golü kaydetti.

İkinci yarıda 76. dakikada Emre Çolak'ın yerine oyuna giren Bilal Kısa, 86. dakikada ceza sahası dışından harika bir gole imza atarak maçın skorunu belirledi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında Eskişehirspor'u 4-0 mağlup etti.

iyi oynadık işte zevk verdi takım çok konuşmamak gerek üstüne.. ben takımı beğendim bi forvet ve kanat transferine uçarız seneye de iyi bir önlibero alırız daha kevin gelecek devre arasında

Şampiyonlar liginden ziyade Avrupa ligleri ile kıyas ettim. Bu futbol Almanya liginde örnek ilk 10 için yetersiz olur.
Maç içinde çok kopuk kopuk oynuyoruz halen. Her maç öyleyiz.
Rakiple alakalı oldugunu düşünüyorum kadikoydeki febe maclari haric oyle. Orda bile ofsayt golü yemesek maci belki kazanirdik. Clde benficaya karsi oynadigimiz oyun ondan once gencler maci falan gayet iyi performans gosteriyoruz. Zaten bu lig icin selcuk sneijder burak podolski gibi oyuncularindan 2si gününde olsa maci almana yeter. Almanya liginde ilk 10 konusuna ise yorum yapamam cok garip bir yorum olur

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Irkciligi hic bir sekilde tasvip etmiyorum. Cogunlugun da öyle irkci kendini begenmis oldugunu düsünmüyorum.

Peki sana göre futbol da golden önemli ne var Serafettin? Futbol da amac gol atmaktir , maclari alip sampiyon olmaktir. Kaldi ki Bilal in simdiye kadar bizde kötü oldugu mac neredeyse yok. Cogu macta gol atmis ve asist yapmistir. Mesele türk oldugu icin yerin dibine sokmaksa yanlis yapiyorsun.

Bilal hangi bölgede oynuyor? Defansif orta saha defansif anlamda katkı veriyor mu hayır Bilal ve Selçuk yüzünden rakip elini kolunu sallayarak üzerimize geliyor pozisyon veriyoruz ve yememiz gereken goller yiyoruz ayrıca ikiside çok ağır düşünen futbolcu hızlı oynamıyorlar pasları göstere göstere atıyorlar

burakta bizim oyuncumuz jose de bizim oyuncumuz bilal de emre çolakta podolskide denayerde semihte yasinde wesleyde

yeri gelince wesleyde eleştirilir carolede denayerde muslerada ama adil olmak önemli taraftarda hocada

yerli dokunulmazlıgı bize hiçbirşey kazandırmaz tam tersi ayrıştırır

tumblr_nx041hiY9d1uaprtto4_540.jpg

tumblr_nx041hiY9d1uaprtto3_540.jpg

tumblr_nx041hiY9d1uaprtto2_540.jpg

tumblr_nx041hiY9d1uaprtto1_540.jpg

6 isabetli sut 4 gol dedi ligtv. Podolskinin 2 diregi bir de kalecinin cikardigi var matematik hocaniza tukureyim

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilal hangi bölgede oynuyor? Defansif orta saha defansif anlamda katkı veriyor mu hayır Bilal ve Selçuk yüzünden rakip elini kolunu sallayarak üzerimize geliyor pozisyon veriyoruz ve yememiz gereken goller yiyoruz ayrıca ikiside çok ağır düşünen futbolcu hızlı oynamıyorlar pasları göstere göstere atıyorlar

Selcukla Bilalin agir oyuncular oldugu dogru, bilal in Galatasaray futbolcusu olmadigi da dogru. Sana katiliyorum zaten türk futbolunun genel sorunu da bu, yavas oynan kolay cözülebilen öngürülebilir futbol. Ama sen biraz da iyi giden seyleri söyle be abi, Benfica macinda ki futbol iyi di keza ondan önce oynanan Genclerbirligi maci da öyle. Biraz iyi giden seyleri de yazmakta fayda var . Podolski nin yükselisi,Olcanin iyiye gitmesi takimin bütünlügü.

Üst Alt