STSL 15/16 H:11 | Bursaspor 0-1 Beşiktaş | M.S | 8 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:11 | Bursaspor 0-1 Beşiktaş | M.S | 8 Kasım

Şu Bursa'yı izlesinler de, transfer nasıl yapılırmış görsün çapsızlar. Aslında Bursa bunu yıllardır yapıyor. Bu sene artık top seviye, ne adamlarını aldılar ellerinden, sonuç sahada. Helal olsun valla.

bayern27_47132_7745881.jpg

Dany !!!

Ersan rol mü yapti, anlamadim. Bir adamin anca kolu kirilirsa, böyle bir ciglik atar. Ve yerde hareketleri biraz da yapmacik geldi. Ne yapmak istedigini anlamadim.

Ersan rol mü yapti, anlamadim. Bir adamin anca kolu kirilirsa, böyle bir ciglik atar. Ve yerde hareketleri biraz da yapmacik geldi. Ne yapmak istedigini anlamadim.

Geçen antalya maçinda izleseydin görürdün. Ersan yere düştü dizini tutuyordu o pozisyon gol oldu. uça uça gitti sevinmeye. Bu pozisyonu görmedim ama yine numara yapiyordur.

Ya bu bjk harbi yine gereksiz ovuluyor. Sozde 4 yildir yapilaniyor ve ovülüyor ama her sene 3.!! Son 12 yilda gordukleri sampiyonluk sayisi Bursa ile esit. Bu anlamda bir derbi oynaniyor diyebiliriz! :)

Ah ah bizim adam gibi forvetimiz olsa bir Kevin bir de on libero cok rahat olurduk.

Bizim bu devre arasi ve seneye almamiz gereken toplam 2 forvet,2 on libero, 1 sag bek, 1 sag acik var.

Üst Alt