STSL 15/16 H:11 | Fenerbahçe 1-0 Torku Konyaspor | M.S | 8 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:11 | Fenerbahçe 1-0 Torku Konyaspor | M.S | 8 Kasım

Bize Messi gelse başımızda hamza olduğu sürece ligi filan alamayız.
Kalende Muslera gibi bir adam ileride Sneijder Podolski gibi adamların olduğu sürece ligi yine bir şekilde alabilirsin de mevzu bu değil :red: Geçen sene büyük oranda Muslera ile aldığı şampiyonluğu kendisine mal etti bu çapsız sıkıntı burada :) Buna güvenerek "Küçük dağları ben yarattım" moduna girdi ve doğru düzgün transfer yaptırmadı. Şampiyon olsak dahi yine hamzanın şampiyon yapmadığı bir şampiyonluk yaşamış oluruz en fazla bu lakin avrupada gelecek sene yine dökülürüz :red: Bize Galatasaray kalibresinde bir hoca lazım. Zaten iki takımdan birinin şampiyon olduğu şike liginde şampiyon olunca tanrı moduna giren çapsızlar değil...

Belki şampiyon olamayacaz ama benim düşüncem ; fenerin 4. yıldızı takmasındansa belki de fenerden daha fazla nefret ettiğim son 2-3 yıldır bi tarafları kalkan taraftarlarına rağmen beşiktaşın şampiyon olmasını yeğlerim.

Bu maçta 2'den fazla gol olursa ben bu futbolu bilmiyorum. FB-Konya maçına direk 0-1 gol arası basın. Son zamanların en sıkıcı maçı olur.

Volkan
Gökhan Kjaer Alves Hasan
Mehmet Souza
Van Persie Diego Alper
Fernandao

Serkan
Ömer Ali Vukovic Mehmet
Ali Uğur
Traore Holmen Meha
Ömer

,

Aykut Hocam ön liberoları dizmiş yine.Yalnız kalede Serkan şikecisi var.Her fb maçında geleni içeri alıyor armud

fener bu sezon hiç 3 gol atmiş mi brother.

7 ama,
ac2a69c5.png
amadı

1 farktan fazla iki kez atabildiler bu sene. biri türkiye ligi sonuncusu eskisehir, digeri de bizim ligde en fazla eskisehir'le sonunculuk mücadelesi verecek atromitos.

Üst Alt