STSL 15/16 H:12 | Galatasaray 3-3 Antalyaspor | M.S | 21 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:12 | Galatasaray 3-3 Antalyaspor | M.S | 21 Kasım

Hamza maceraya kaçıp abuk subuk bi 11 le cıkmazsa rahat kazanılacak maç aynı rize gibi rize macını sakinlestıkten sonra tekrar ızledım son dakıka 3 2 ondeyken yedıgımız gol tamamen futbolcuların mallıktan öte birşeyi resmen hediye gibi birsey deplasmanda sın 10 kısısın dakka 90 ondesın ve hucum yapma derdındesın 4 e 6 yakalanıyorsun dogal olarak golü yiyorsun.Kapansan defans yapsan rize zaten düz takım nereye gol atacak.5 mactır kapanan takımlara gol atamıyorlar butun yaptıkları kontra atak futbolu masallah bızde onlara çalıstık resmen.İnsanlar sinirliyken edilen basit kufur bıle sayılmıcak laflardan ban atmakda nasıl birşeydir onuda anlamıyorum fırsat mı kolluyorsunuz.Yoksa sizin fikrinize ters birşey soylendıgı ıcın kısısel keyfe keder ban mı atıyorsunuz.

eto iki tane sallar hamza istifa sesleri yükselir , mac sonrasida hamza. bir kac taraftar öyle istiyor diye ben görevimden kacmam ben burdayim der.

Maca bir haftadan az bir süre kaldi ama bizimkilerdeki rahatlik kimsede yok. 5 puan gerideyiz ve kasimpasa+besiktas deplasmani var.

Hamza'nin alinacak maglubiyetten sonra yine atar yapacağı mac.Muhtemelen puan farki 8 olur bjk ile

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Puan kaybinda hamzanin salya sumuk aglamasi gerekir

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zorlanacağımız bir maç olacak. Hamza'yı yine Sneijder veya Podolski kurtarır..

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umut oynarsa yine izlemeyi düşünmüyorum geçen hafta olduğu gibi ayrıca mümkünse yasinde oynamasın çok formsuz sinan oynayabilir belki ama pek ümüdüm yok

Ligtvyi iptal ettirdim kafa rahat. Amaan ne uğraşacam. Sadece Galatasaray paketine ek hiçbir paket olmadan 56 tl diyor soyguncular. Öğrenci adamım ben Sabri ve Umutu izlemek için vermem 56 tl falan gider kahvede izlerim

Üst Alt