STSL 15/16 H:13 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | M.S | 30 Kasım - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:13 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | M.S | 30 Kasım

bjk favori demiştim ama Şenol looser varken onların işi de zor ve fener aziz masa oyunları ile de şampiyon olur galiba.
Boşuna izliyoruz bu sene ligi

alper diyince fener 10 kişi kaldi sandim. Trabzon'da alper diye biri mi vardi. Üst üste sari görmüş amele. Bu godoşlar fenere yatiyor durmadan

Son düzenleme:
İlk 4. yıldızı biz taktıktan sonra bu sene fenerin sampiyon olması benim içinde çok üzücü olmaz ama böyle rüzgar birden tersine döndü kıl oluyorum.
Hele bide şu takımların bize karşı oyunlarını görüp fenere yatışlarına şahit olmakta iyice deli ediyor

Keşke Duygun Dede kalsaymıştı...

Dursun varken camia olarak eziklik sendromu var.

Bu sene fener şampiyon olur ve yaptırılır

fb daum dönemindeki gibi oynuyor. sağlam savunma, kontra ataktan gol arama..

süper ligde daima iş yapacak sistem orası ayrı. zaten gelmesini istediğim tek hoca daum'du.

Yav bu saydığınız adamların belli dönemlerde vasat üstü oynamışlığı var en azından. Bu Alper denen eleman uzun süre sonra gördüğüm en kötü oyuncu.

düsün bunlar bizde oynuyor. alper'in ts'de oynaması normal.

hal böle olunca avrupa'da kabak gibi oyuyorlar.

ne ise bu ts'u hic sevmiom artık. trabzon insanınıda sevmiom. gecen yılki küfürden sonra beter olsunlar.

düsün bunlar bizde oynuyor. alper'in ts'de oynaması normal.

hal böle olunca avrupa'da kabak gibi oyuyorlar.

ne ise bu ts'u hic sevmiom artık. trabzon insanınıda sevmiom. gecen yılki küfürden sonra beter olsunlar.

Trabzon şehir olarak kendini birşey zannediyor hükümet desteği arkalarında olduğu için.

Son düzenleme:
Yendiğimizi maçı bile hükmen yenik sayan bir federasyon var. Bizde Dursun gibi ezik biri olduğu sürece bir bok olmaz...

Bize Aysal gibi yırtık birisi lazım. Aysal geri dönmeyecekse Adnan Öztürk gelmeli...

Üst Alt