STSL 15/16 H:13 | Kasımpaşa 2-2 Galatasaray | M.S | 29 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:13 | Kasımpaşa 2-2 Galatasaray | M.S | 29 Kasım

18 yaşına gelince cevap verecek gibime geliyor :)

Kaç yaşında bilmiyorum da,heyecandan okuduğunu anlayamıyor bazen.Hakaret anlamında söylemiyorum bunu.Misal yukarda kazanmamız gerek diyenler neyin kafasını yaşıyor demiş,sen kaybetmemiz mi gerek demişsin o da kazanmamız zor demiş.Kazanmamız zorla,kazanmak zorundayız aynı anlama gelmiyor ki?

gecen seneki gibi olur. öne gecerler ama bu kez kaybetmezler.

lig bizim icin coktan bitti. denizli gibi bir hoca ile bu dakikadan sonra kalan topculardan turşu kurulur, baska da bi bk olmaz.

hani modern futbolu bilen kalite bir alman getirsek gene bu yıl bitti derdim ama en azından gelecek sezona hazırlık yapacagız die teselli olurdum. simdi oda yok.

Muslera
Sabri Ched Denayer Carole/Hakan
Jose Selcuk Emre
Sneijder
Podolski Burak

Denayer stoperde oynatilmali, sag bek degil bu adam. Maalesef Sabri'ye mecbur kaliyoruz. Neyseki Grosskteutz gelecek daha. Carole hazirsa oynamali, degilse Hakan oynasin.

Kötüde oynasak kazanırız heralde, yenihocanın bir etkisi olması lazım. Zaten bjk ve bursa maçları öncesi kazanmamız gerekir. Yok bunuda yenemezsek o zaman zaten tüm takımı sezonu hocayı hatta başkanı çöpe atın gitsin.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya ne saçma yorumlar oluyo bazen Denizli tabii ki Atletico maçına çıkmıcak adamın teknik ekibi bile yok napabilir sonuçta Enkaz gibi bir takım var analiz yapsın daha iyi Bu gruptan çıkamadık ya ne diyim bir daha kuraya sevinmicem

çıkaracağı kadroya adım gibi eminim

--------------nando----
---zabri--chedjou---hakan---olcan
----------selçuk---jose-----
------emre---sneijder---podolskii
----------burak------------

kanser olur muyuz?

Ya ne saçma yorumlar oluyo bazen Denizli tabii ki Atletico maçına çıkmıcak adamın teknik ekibi bile yok napabilir sonuçta Enkaz gibi bir takım var analiz yapsın daha iyi Bu gruptan çıkamadık ya ne diyim bir daha kuraya sevinmicem

Bu grupta 3. olacağımız en başından beri belliydi,kura da öyle lokum gibi falan değil.Benfica bizden daha iyi bir takım genel olarak.Atletico'yu zaten anlatmaya gerek yok.Tek iyi yanı son torbadan Astana'nın gelmesi oldu ona rağmen heriflerin UEFA ümidi var.Tamam dünkü oynanan top gerçekten çok kötüydü ama neden çıkamadık öyle aşırı ah vah edilecek bir grup da değil bence.

Bu grupta 3. olacağımız en başından beri belliydi,kura da öyle lokum gibi falan değil.Benfica bizden daha iyi bir takım genel olarak.Atletico'yu zaten anlatmaya gerek yok.Tek iyi yanı son torbadan Astana'nın gelmesi oldu ona rağmen heriflerin UEFA ümidi var.Tamam dünkü oynanan top gerçekten çok kötüydü ama neden çıkamadık öyle aşırı ah vah edilecek bir grup da değil bence.
Sarpercim Kadromuza göre çok haklısın bizim sağlam oyuncularımız yok KOnoplyanka,Gignac,De jong alınsa şu an 1.ydik grupta benficada bir gaitan var Atletico da griezman ikisi de yetti bize başka oyuncuya gerek yok.Ayrıca çok saçmalıklar var Chedjou ve Semih hiç anlaşamıyo Hakan Chedjou tandemi yapıcaktı.Taffarel futboldan anlamıyomuş kalede devam.

Sarpercim Kadromuza göre çok haklısın bizim sağlam oyuncularımız yok KOnoplyanka,Gignac,De jong alınsa şu an 1.ydik grupta benficada bir gaitan var Atletico da griezman ikisi de yetti bize başka oyuncuya gerek yok.Ayrıca çok saçmalıklar var Chedjou ve Semih hiç anlaşamıyo Hakan Chedjou tandemi yapıcaktı.Taffarel futboldan anlamıyomuş kalede devam.

Ama alınmadı işte ve yerimiz Avrupa Ligi bu yüzden.O da gidebilirsek.Umarım bir kepazelik olmaz son maç.Kendi sahamızda Astana'ya yenilip sonuncu olursak yakarız orayı.

Ama alınmadı işte ve yerimiz Avrupa Ligi bu yüzden.O da gidebilirsek.Umarım bir kepazelik olmaz son maç.Kendi sahamızda Astana'ya yenilip sonuncu olursak yakarız orayı.

ufaktan yakmaya baslayin o zaman.

Bu capsizlar ordusu rezil ve kepaze herifler astanaya yenilip s.ctiklarinin üzerine tüy dikecek potansiyele sahip zatlar.

Kaldi ki "Astana mi hakediyor, biz mi hakediyoruz" sorusuna sadece astanalilar degil, bizler bile (en azindan icimizdeki realistler, romantikleri demiyorum) süphesiz, kuskusuz ve net olarak "Astana" yanitini veririz. Bu da bizim bu rezil zatlarimizin koskoca Kulübümüzü ne hale getirdiklerinin en güzel göstergesidir.

Mustafa da korkagin önde gideni oldugu icin, macasi yemedi atletico macina cikmaya. Mancini ayaginin tozuyla Juve deplasmanina cikmisti. Zaten iste bu yüzden Mustafa sadece "Mustafa" olarak kaliyor ve Mancini de Mancini oldu. Zaten bu yüzden Türkiye bir gram ilerlemiyor ve Avrupanin belki de en geri Ülkelerinden biri olan Italya bile Türkiyeden onyillarca önde.

Memlekette 76 milyon doktor, 76 milyon avukat, 76 milyon savci oldugu gibi 76 milyon da teknik direktör var. Mustafa da bu 76 milyon dan bitanesi. Ne fazlasi var digerlerine göre ne eksigi. Onu bunu bilmem.

Ama biseyi net olarak biliyorum: Cok bos milletiz.

Üst Alt