STSL 15/16 H:14 | Galatasaray 3-0 Bursaspor | M.S | 4 Aralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:14 | Galatasaray 3-0 Bursaspor | M.S | 4 Aralık

5-0 alırız muhtemelen, forumda 20 de 20 sinerji konusu açılır, sonraki ilk maçta yeniliriz Deniziliyi istifaya davet ederiz.

bizim ligdeki hedefimiz artik basaksehir ve akhisar'in önünde 3.olabilmektir. allahin izniyle mustafa hocanin gaz vermesiyle bunu basarabiliriz.

Lise = Galatasaray
Bu böyle. Kulüp şirketi iflas olsa bile satılmaz. İzin vermezler asla ki istememde 500 küsür yılık camiayı bölmeyi. Yeterince sermayemiz var üstelik aslında.

ben lise kapansın vs. demedim.. Sadece kongreler halka açılmalı diyorum.. %80'i 70 yaş üstü olan kongreden kulüp kurtarmaya çalışılıyor. O zaman takımın ismi Galatasaray Lisesi olsun.
25-30Milyon camia'yı 10-12bin kişi yönetiyor ve %80'i yaş üstü.. Benim mantığıma sığmıyor bu durum.

ben lise kapansın vs. demedim.. Sadece kongreler halka açılmalı diyorum.. %80'i 70 yaş üstü olan kongreden kulüp kurtarmaya çalışılıyor. O zaman takımın ismi Galatasaray Lisesi olsun.
25-30Milyon camia'yı 10-12bin kişi yönetiyor ve %80'i yaş üstü.. Benim mantığıma sığmıyor bu durum.
Üye alım konusuna katılıyorum. Kapılar ardına kadar açılmalı uygun yılık aidat ile vatandaşa. Ayrıca Riva mı yoksa bilmem florya mı satılacak satılsın artık ve borçlar kapansın. Bu imkan var bizde yani. Elalem in Arap zenginine muhtaç değiliz ve satsalar bile diyelim borç kapanmaz galiba ffp den dolayı.
Borç futbol sektörün borcu çoğunlukla ve bu borç ya kulübün tapulu malını satarak veya futbol gelirleri ile kapatma ihtimalin var sadece. O iş yaş yani zaten mümkün olsa bile diyelim

Muslera
Sabri-Chedjou-Hakan-Olcan
Jose-Selçuk-Emre
Podolski-Burak-Sneijder

hoca tercihi ve kısıtlı kadroyu da hesaba katarsak en makul kadro bu olur diye düşünmekteyim.

-----------------Muslera------------
Sabri---Chedjou----Balta-----Olcan
-----------Jose-Selçuk-Emre---------
------------------Sneijder------------
-----------------burak-----Poldi-----------

Sabri---Chedjou----Balta-----olcan
-----------Jose-Selçuk-Emre---------
------------------Sneijder------------
-----------------burak-----Poldi-----------

Olcan/carole---koray----Balta-----carole/olcan
-----------Jose-Chedjou-Emre---------
--------Selcuk----------Sneijder------------
------------------podolski-----------

Selcuk defansa ne kadar uzak o kadar iyi sneijder sola kaymayi sevdiginden forvet arkasini ikili yapmak en mantikli olani

Edit:sabri denen beladan kurtulmamiz lazim

Son düzenleme:
----------------------------Muslera---------------------------------

-Sabri------Chedjou------------------Hakan----------Olcan-------

----Emre Çolak-----------Selçuk-----------Bilal Kısa--------------

----------------------------Sneijder----------------------------------

-------------Podolski-----------------------Burak--------------------

Sabri---koray----Balta-----Olcan
-----------Jose-Chedjou-Emre---------
--------Selcuk----------Sneijder------------
------------------podolski-----------

Selcuk defansa ne kadar uzak o kadar iyi sneijder sola kaymayi sevdiginden forvet arkasini ikili yapmak en mantikli olani

Keske Burak olmasa dedigin gibi.Ben kendi 11'imi yazmadim.Denizli'nin 11'i boyle olur diye yazmayi unutmusum.Ben Burak'i hayatta oynatmam zaten.

Üst Alt