STSL 15/16 H:15 | Fenerbahçe 1-0 Başakşehir | MS | 13 Aralık - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:15 | Fenerbahçe 1-0 Başakşehir | MS | 13 Aralık

abartılacak bir durum yok güzel getirdiler puanı haketmişti Başakşehir futbol böyle bir oyun her dalgaya şike demeyi bırakın beyler her başlıkta şike sıkılmadınız mı

İki tarafta memnun desek yalan olmaz herhalde...

Başakşehir oyuncuları bizim maçta koridorlarda falan kavga eder ama bu şerefsizlerle güle oynaya...

Böyle ligin anasını s2m

Golden önce Başakşehir'in hücumlarını Cücü kesti, GG sağdan ipe dizdi Nani soldan ve her ikisi de kaleye paralel hareket ederek bunu yaptılar. Babacan'ın her halükarda topu çıkarması kolay değildi kurtarsa olay olurdu ama uçmaya yeltenmeyişinin normalde mantıklı bir açıklaması yok, Nani vururken topun nereye atacağını görüyor. Hakem, fener bir tarafa da forumda 40 kişi yazdı Badji kırmızı görecek diye Apo kenarda göremedi bunu.

fener sevgisi kabarıp takımını satmayan oyuncuların ağırlıkta olduğu, maç öncesi bağlanmamış takımların hala fenerden puan koparma şansı var ama Kadiköy'de esas rakip baskı altında ezilen ve deplasman takımını ezen hakemler oluyor.

bu angutlar ne dangalak 15. hafta şampiyon fener diye bağırıyorlar rakibin mallığı sonrası ite kaka kazandıkları maçtan sonra :D

adamlarda fernandao çıkıyor rvp giriyor .bi kanatta marko bi tarafta nani yedekleri volkan şen bizde ilk 11 oynar..biz hala selçuğun yanına adam bulamıyoruz...

Başakşehirin pozisyonu falan yok ne biçim maçtı öyle. Adamın çift sarıdan kk göreceğini taa ben evden anladım bu avcı nasıl anlamadı, veya anladı ama tiyatronun bir parçası mı oldu acaba..

Topal-Souza'nın arkasında ben de oynasam defansif olarak açık vermem.Kjaer'le alakalı 1 durum değil.Ayrıca Batdal hava toplarının çoğunu aldı.

Mossoro: "Çok güzel bir maç oldu demek isterdim. İki takım da iyi takım, Fenerbahçe'nin çok iyi oyuncuları var, Nani de bunu gösterdi."
Mossoro: "Ne yazık ki maçın önüne geçen kritik kararlar oldu. Bugün hakkımızın nasıl yendiğinden bahsedeceğim."
Mossoro: "Oyundan çıkarken tabii ki sinirlendim. 1 haftadır hazırlanıyoruz, sıkı çalıştık, bugün hakkımız çalındı."
Mossoro: "Nani'nin güzel vuruşuyla gol oldu ama ona gelene kadar maçta çok fazla haksızlığa uğradık."

:ddd

Son düzenleme:
Erman Toroğlu şike sürecinde herkes cezasını çekseydi ligimiz yükselişe geçerdi demiş...

Bu maçtan tek biz şüphelenmiyormuşuz demek

Son düzenleme:
her zaman söylüyorum bunların bu yıl yaptıkları en iyi transfer simon kjaer adam muazzam oynuyor burada bundan 2 yıl önce bas bas bağırıyorduk bu adamı alın diye..

Üst Alt