STSL 15/16 H:16 | Galatasaray 3-2 Akhisar Belediyespor | MS | 20 Aralık - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:16 | Galatasaray 3-2 Akhisar Belediyespor | MS | 20 Aralık

gündüz macı ve pazar günü 50 bin kişilik stadımızda bakalım kaç kişi olacak ?

20bini bile bulmaz benim tahminim passolig vs bahane millet parasını mallarını izlemek için çöpe atmak istemiyor

Her şekilde bu seneyi kaybettik.Bari gelecek senelerin kaybını önlemek adına puan kaybı en hayırlısı olacaktır.Çok acı ama gerçek bir durum.Real Madrid'i sahaya gömen Galatasaray'dan Akhisar gibi bir takımdan puan alması şüpheli bir Galatasaray'a.

Emeği geçenlerin iki yakası bir araya gelmeyecektir aldıkları beddua ile.

umut oynamasın diyenler aklınızı çalıştırın oynasın çnkü ztk maçında 2 bin kişi vardı şimdi yine en az 15 bin olur 15 binin ıslıklaması nefis olur ki 2 3 malca hareket yapsın ki zaten yapacak hemen başlarlar bu maçı normalde izlemeyecektim ama sabri umut vb tepkiler için izleyeceğim

umut oynamasın diyenler aklınızı çalıştırın oynasın çnkü ztk maçında 2 bin kişi vardı şimdi yine en az 15 bin olur 15 binin ıslıklaması nefis olur ki 2 3 malca hareket yapsın ki zaten yapacak hemen başlarlar bu maçı normalde izlemeyecektim ama sabri umut vb tepkiler için izleyeceğim

Özellikle leş ve çöplerin bu maçta oynaması şart oğlu şart.Bu yönden çok doğru bir tespit.

Son düzenleme:
İnşallah Umut değil de Burak'a çok tepki our. Hem giderse biraz para girer hem de bir kazmadan kurtuluruz.

Edit. Cezalıydı değil mi bu kazma
burakı da hiç sevmem ama şu umut kalsın da burak gitsin diyenleri hiç anlamıyorum ikisi de kazma ama burak 4 kere topu sektiriyorsa umut 15 kere sektiriyor burak 1 yılda 20 gol toplam atıyorsa ummut 5 atıyor ikisi de gitsin deyin anlarım ikisi de bitti çünkü ama şu umut neyse de burak... lı cümlelere anlam veremedim valla burakı günahım kadar sevmem ama umut gibi futbolcu sayılmayan insanla kıyaslansam intahar ederim buradan burak iyi golcü anlamı çıkmasın o da leş ama umut leşten de öte

Üst Alt