STSL 15/16 H:16 | Osmanlıspor 2-3 Beşiktaş | M.S | 21 Aralık - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:16 | Osmanlıspor 2-3 Beşiktaş | M.S | 21 Aralık

kargalarda son 3 hatta 4 haftadır düşüş var

fenerde ise sorun tamamen kadro yanlıslıgı avrupa macları dahil her mac bireysel becerilerle geliyor goller

ligin 2.devresinde bunlardan biri yamulur ama hangisi

son 10 hafta desek yeridir, son 10 haftada ii oynadıkları iki mac var, biri bizim mac, diğeri antalya, kalan 8'indede net vasattılar.

İkiside yamulsa olmaz mı

bence zor ama biri kesin yamulacak eger fener yamulursa aziz sahaya iner perreira terrano filan kalmaz taraftar zaten memnun degil hocalarından ve oyundan

bjknin tek artısı şenol güneş gibi zeki bir hocaları var kadroları muhteşem olmasada enazından oturdu

ama bana kalırsa kargalar yamulur bizle 2.lik mücadelesi verirler bana göre

bence zor ama biri kesin yamulacak eger fener yamulursa aziz sahaya iner perreira terrano filan kalmaz taraftar zaten memnun degil hocalarından ve oyundan

bjknin tek artısı şenol güneş gibi zeki bir hocaları var kadroları muhteşem olmasada enazından oturdu

ama bana kalırsa kargalar yamulur bizle 2.lik mücadelesi verirler bana göre

yazıda hangi kulübe brutal yaptın belli değil halimdaş

???

yazıda hangi kulübe brutal yaptın belli değil halimdaş

???

aslında ikisinede ortaya karısık oldu biraz

ama kargaları daha cok sevmem götü boklu kargalar kadar iki yüzlü pislik bir kulüp yok 3-5 yıl öncesine baş düşmanları olan fenerlilerin bacak arasında geziyor şimdi başkanından taraftarına

fenerliler enazından net adamlar aleni söylüyor söyliyecegini öbür renksiz kargalar gibi sinsi ikiyüzlü degiller

Enayi gibi bütün paramı Şikecilerin maçlarına basmadım,gidip sivasa oynadım

Bas iki sikeciye parayı keyifine bak.
Rakipler zaten yatmaya yer arıyor, hakem desen uflemek için fırsat kolluyor

Lanet gelsin yönetime!
Defolma Sırası Sizde ÇAPSIZLAR!

aslında ikisinede ortaya karısık oldu biraz

ama kargaları daha cok sevmem götü boklu kargalar kadar iki yüzlü pislik bir kulüp yok 3-5 yıl öncesine baş düşmanları olan fenerlilerin bacak arasında geziyor şimdi başkanından taraftarına

fenerliler enazından net adamlar aleni söylüyor söyliyecegini öbür renksiz kargalar gibi sinsi ikiyüzlü degiller

iyi yazmışsın bu bjkliler tam sinsi halim abi

fb-gs maçını bjkli arkadaşımla izliyodum bizi destekleyeceğini söylemişti

golü yedik elemanın suratına baktım kıs kıs gülüyodu

bunların alayı böyle

Üst Alt