STSL 15/16 H:19 | Fenerbahçe 2-1 Çaykur Rizespor | M.S | 24 Ocak - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:19 | Fenerbahçe 2-1 Çaykur Rizespor | M.S | 24 Ocak

arkadaş adamlar her ne kadar şikeci olsalarda bizden çok daha istekli ve diri bir takıma sahipler benim bu sene için tek temennim arenada yenilmezlik serimizi bozmayalım yeter başka birşey istemiyorum.

Biz adamların karşısına Selçuk-Sneijder ikilisiyle çıktık Selçuk sakatlandı Sneijder-Jose ikilisi oldu. Adamlar Souza,Mehmet,Ozan ile çıkıyor herhalde ortasahaya hakim olacaklar,diri görünecekler. Bizim eski TD bozuntusu saçmalamasaydı o maçta ideal kadroyu bozmasaydı en az 3-0 kazanırdık.

3:1 diyecektin herhalde. Malum gol yemeden mac bitiremiyoruz.

Penalti olmasi icin bir avantaj daglamasi gerekir top rizeliden kisa mesafede sekmese yine rizeli oyuncunun onune dusuyor topu engelleme yok kasti hareket yok. Cevrede fenerli yok. Bunlar penaltiysa bir top cambazi bulalim her mac eli acik olan adama carptirsin dursun.
Topu burda ama kimse bilinçli rizelinin eline çarptırmadi. O yine tamamen başka olay. Bende penaltı vermezdim bu el posisyonuna çünkü önünde 2 oyuncu arasından yerden sekerek birden karşısına çıkıyor top ve eline çarpıyor.
Ama hakem verdi diyede kızamam çünkü bariz şekilde çarpıp aslolan topun gideceği posisyonu engeliyor eli ile.
Rakipe gidermiş gitmez olayı biraz fantasy olmuş :)
Topu doğal gideceği noktaya elinle müdahale ederek değiştiriyorsan faulü çalarsın. Hakem yeterince hazırlıklı olunur ve elini çeke bilir yorumunda bulunmuş orda. Bence hazırlıksız yakalandı ve sert buldum kararı ama verdi diyede eleştirmem

Kiskanmayin adamlar en yazından atağa çıkıyor ceza sahasına girip ortalar açıyor

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

O da olabilir kardeş aynen, göbekleri çok fizikli adam hep. Bi de statik değiller takımca hep hareket halindeler. Ben en son bunları uefadaki maçlarda izlemiştim o zamandan bu zamana çok gelişmişler valla şaşırdım.

Dediğin gibi bizde öyle bişey olma ihtimali yok. Velev ki oldu o zaman da ileri 3lün kaliteli olması lazım bizde bi Poldi var :-/

D5803 cihazımdan gönderildi

Bu 3 tane vasat teknikli fizikli oyuncularla bu ligde söz sahibi olurlar. Hücumda da fazla birşey üretemiyorlar. Sadece iyi savunuyorlar. Bu ligde yetiyor. Birazda hakem ittiriyor oluyor bitiyor. Biraz fizikli takim çiktiginda fener yerle bir olur avrupada.

Üst Alt