STSL 15/16 H:19 | Osmanlıspor 3-2 Galatasaray | M.S | 23 Ocak - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:19 | Osmanlıspor 3-2 Galatasaray | M.S | 23 Ocak

beyler maçı izlemedim ;

çünkü sabri ve umut bu takımdan gidene kadar izlemem diye söz verdim kendime ilk yarının sonlarına doğru. Burda da bunu Adana ağzıyla belirttiğim için güzel bi ceza yedim. Benim ki de can , ne diye yüreğimi tüketcem kazmalara.. zaten yönetim teknik heyet içine etti takımın sorunlar dağlar kadar , üstüne üstük bu dangalaklarıda izleyemem kimse kusura bakmasın.

şimdi bir sorum var bilen varsa lütfen beni aydınlatsın.

Linnes yerine sabri malı neden oynadı ?
açık ve net.

beyler demiyim demiyim diyorumda

burda hamzayı koruyan bizler linç ediliyorduk veya linç edilmemek için dile getirmiyorduk

tamam hamza çok iyi bir td değildi ama bizim için bir şanstı.

hamza giderse yine bir yerlinin gelceği belliydi ya mustafa ya tugay ya hasan ya ümit

hamzanın kıymetini bilmeliydik bir süre daha..

Yönetim transferi beceremedi şimdi bizimle taşak geçiyor. Cezayı bekliyorduk diyen dursun, 5 transfer diyerek baştan yola çıktı. Uefa kendisinin zaten beklediği açıklamayı yaptı diye transferden vaz mı geçti. Taraftarı bu kadar salak yerine koyan bir yönetim hatırlamıyorum. Defolup gitsinler

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yenilmemiz hayra alametti.denizlinin de ne pok oldugunu gördük bu maçta,bu maçtan sonra..bundan sonraki puan kayıpları çok normal artık.

herşey değişmeli herşey.baştan ayağı değişmeliyiz.

Düşüşe geçince dağılmak adet oldu bizde. Sebebi takımin dinamitlerinin mental olarak büyük kulüp oyuncuları olmaması sanırım. Reaksiyon göstermeye kapasiteleri yetmiyor

beyler maçı izlemedim ;

çünkü sabri ve umut bu takımdan gidene kadar izlemem diye söz verdim kendime ilk yarının sonlarına doğru. Burda da bunu Adana ağzıyla belirttiğim için güzel bi ceza yedim. Benim ki de can , ne diye yüreğimi tüketcem kazmalara.. zaten yönetim teknik heyet içine etti takımın sorunlar dağlar kadar , üstüne üstük bu dangalaklarıda izleyemem kimse kusura bakmasın.

şimdi bir sorum var bilen varsa lütfen beni aydınlatsın.

Linnes yerine sabri malı neden oynadı ?
açık ve net.
Evlat bonusudur galiba. Sabri kötü değildi pek ama bu hava şartlarında norwecli oyuncuyu oynatmamak cshiliktir resmen

Denizli mümkün değil gitmez bir yere.
Adam 45 milyon üro alacak. Niye istifa etsin?
Tazminat verecek durumumuz da yok zaten.
Kısaca 1,5 sene böyleyiz beyler...

Üst Alt