STSL 15/16 H:19 | Trabzonspor 0-2 Beşiktaş | M.S | 15 Mart - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:19 | Trabzonspor 0-2 Beşiktaş | M.S | 15 Mart

2 stoperleri olmayacak.Alesix ı begenmedim ben çok.Necip fena değil savunmada.Ts rezalet.En az 3 gol atar bjk bu maçta.Yenerse şampiyon bence.Ondan sonra tek zorlu deplasmanları Akhisar gibi gözüküyor.82 puan filan yaparlar tahminim.

Stopersiz Bjk bu maçı yenemez. Trabzonda cezalılar dönüyor. Kendi evlerinde ve dolu tribünlere karşılar. Tosic-Necip ikilisi Cardozo gibi devi durduramaz. Ben olsam oraya Boyko'yu koyarım.

Necip veya Tosic'e göre boy avantajı var ve Cardozo gibi hantalın yapacağı tek şey hava topu. Bu dediğim şaka değil. 1.97 boyu var Boyko'nun. Sırf hava toplarında etkili olsa yeter.

Stopersiz Bjk bu maçı yenemez. Trabzonda cezalılar dönüyor. Kendi evlerinde ve dolu tribünlere karşılar. Tosic-Necip ikilisi Cardozo gibi devi durduramaz. Ben olsam oraya Boyko'yu koyarım.

Necip veya Tosic'e göre boy avantajı var ve Cardozo gibi hantalın yapacağı tek şey hava topu. Bu dediğim şaka değil. 1.97 boyu var Boyko'nun. Sırf hava toplarında etkili olsa yeter.

Boyko oynayamayacak ki ;)

Trabzonspor'da Onur, Mehmet Ekici, Güray ve Özer sakatlık; Aykut Demir ceza; Bosingwa ve Akakpo lisans kuralı sebebiyle forma giyemeyecek.

Hamsilere kim koyarsa koysun Allah razı olsun...

Şikecilerle birlikte en nefret duygularını hissettiren iki camia...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kupasını çalan şikebahçe'yi şampiyon yapmak için elinden geleni yaparlar bu beyinsizler. Kargaların en zor maçı olacak

Üst Alt