STSL 15/16 H:2 | Beşiktaş 1-2 Trabzonspor | M.S | 22 Ağustos - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:2 | Beşiktaş 1-2 Trabzonspor | M.S | 22 Ağustos

Şenol Güneş'in değişiklikler Hamza'dan bile kötü yalnız. Geçen hafta da berbat değişiklikler yapmıştı. Boşuna loser olmamış demek :)

Trabzon böyle oyansın en kötü beraberlik alır fenerden....

Biz ne yaparız bilmiyorum...

Bi bakıyorum Sivas bizi oynatıyor sonra bir daha bakıyorum Real'i tiki taka manyağı yapıyoruz... İlginç takımız

Savunmada kapanıp hızlı çıkan ve özellikle araya oynayan her takım kargaları oyar ,,
Bu arada ben Cavandayı ve Mbia'yı çok beğendim biz alamazmıydık bu 2 adamı :38573:

Geçen sezon Halilodzic ile o kadar parayı çöpe attılar

O paralarla transferi Süleyman Hurma yapsaydı daha güzel takım kurabilirlerdi

Bu sezon aldığı oyuncular iyi bence Trabzon'un

Trabzon böyle oyansın en kötü beraberlik alır fenerden....

Biz ne yaparız bilmiyorum...

Bi bakıyorum Sivas bizi oynatıyor sonra bir daha bakıyorum Real'i tiki taka manyağı yapıyoruz... İlginç takımız
Bizde bence özellikle yıldızlarda konsantrasyon sorunu oluyor lig başında. terim zamanında da aynı sorunları yaşıyorduk.konsantre olursak rahat alırız maçı

13 yasinda bjk li bir cocuk ile 13 yasinda bursasporlu bir cocuk arasindaki benzerlik nedir?

2si de sadece 1 kez sampiyonluk gormustur! :) ;)

Bjk 4 nala siradan anadolu takimi olma yolunda ilerliyor. Bizim 1/4 gelirimiz ile 900 kusur milyonluk borclarini kapatamazlar!

Bjk 3 atar 5 atar diyen arkadaşlar keşke hayat sizin dediğiniz kadar kolay olsaydı :D ne bu trabzondan ne de bu bjk den hiç bişey olmaz.Bjk bu defansla hiç bişey yapamaz trabzonda da klasik şota başlangıcı.Kasımpaşada da her sene böyle tepelerde başlar sonra dağılırdı.10-15. haftalardan sonra trabzon da dağılır gider

Üst Alt