STSL 15/16 H:21 | Fenerbahçe 3-1 Kasımpaşa | M.S | 12 Şubat - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:21 | Fenerbahçe 3-1 Kasımpaşa | M.S | 12 Şubat

Bu Forumda bir Renktaşımız 2.ci yarıda Fenerbahce'ye farklı Galibiyetler aldıracaklar, Çünkü Gol ortalaması düşük bir takım şampıyon olamaz demişti.. kimdi o ?

Bu Forumda bir Renktaşımız 2.ci yarıda Fenerbahce'ye farklı Galibiyetler aldıracaklar, Çünkü Gol ortalaması düşük bir takım şampıyon olamaz demişti.. kimdi o ?

Ben de demiştim fenerin gol ortalamasını 2'nin üstüne çıkarması lazım diye ama farklı galibiyetler aldıracaklar dememiştim :D malesef fenerin 2 takozunun olmaması Viktora doğruyu gösterdi.Umarım bundan ders almayıp haftaya yine o iki takozla başlar yoksa Fener dominasyonu başlayabilir ligde benden demesi.Topal-Souza ikilisiyle başlamadığı her maçta fener çok büyük favoridir

haftaya hamza deplasmanina gidiyorlar. sonra iceride bjk, sonra deplasmanda akhisar.

besiktas bu hafta belediye deplasmani, haftaya mersin ve gencler iceride. sonra fb deplasman.

haftaya hamza deplasmanina gidiyorlar. sonra iceride bjk, sonra deplasmanda akhisar.

besiktas bu hafta belediye deplasmani, haftaya mersin ve gencler iceride. sonra fb deplasman.

beşitaş'ın en büyük Avantajı 2 tane eksik maçı var ve bu maçların birisi trabzon diğeri mersin... 2 takımda berbat durumda şuanda.. beşiktaş bu maçları kazanırsa fenerın 4 puan önüne geçecek... bence suanda en avantajlı takım bjk

Üst Alt