STSL 15/16 H:22 | Beşiktaş 1-0 Gençlerbirliği | M.S | 22 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:22 | Beşiktaş 1-0 Gençlerbirliği | M.S | 22 Şubat

Hadi içinizden bjkyi destekleyin ama şu forumu bjk forumuna çevirmeyin Allah aşkına. Bize neler yaptıkları belli. İkiside beter olsun. En basitinden şunları koyayım;

1- Besiktas fans attacked Emmanuel Eboue - YouTub

2- Beşiktaş'da şampiyonluk kutlayamazsınız ultravestiler 12.05.2012 - YouTub

3- Beşiktaş - Galatasaray (31.10.2003) olaylar - YouTub

Fenerbahçe destekçilerine tepki yok. Tinercileri destekleyenlere tepki var bu da enteresan :D Forumu Fenerliler ele geçirdi herhalde :D Düşmanımın düşmanı bu senelik benim dostumdur. Şöyle güzel güzel kazansın da Beşiktaş. İçimizdeki Fenerliler Bursa maçı üzerine biraz daha çıldırsın :D

Fb Şampiyon olacağına Bjk olsun diyenlerdenim,Bi kere Fbnin bu kadar yatırımının çöpe gitmesi ve rezil olmaları demek FFPnin Fbye şamarı vurmasıyla sonuçlanacak ve ayrıca eziklerin 4.yıldız hayalleri yine sekmeye uğrayacak,Bjkyide pek sevmem ama hem oynadıkları futbol hemde şampiyonluk sayıları nedeniyle şampiyon olmaları sorun değil.Kısaca Bjk kazansın

Hadi içinizden bjkyi destekleyin ama şu forumu bjk forumuna çevirmeyin Allah aşkına. Bize neler yaptıkları belli. İkiside beter olsun. En basitinden şunları koyayım;

1- Besiktas fans attacked Emmanuel Eboue - YouTub

2- Beşiktaş'da şampiyonluk kutlayamazsınız ultravestiler 12.05.2012 - YouTub

3- Beşiktaş - Galatasaray (31.10.2003) olaylar - YouTub

bi git ya.

turkiyenin en buyuk derbisi galatasaray - fbdir, besiktasi normalde pek rakip saymiyorum bile, fenerbahceye bu sene rakip sivasspor olsaydi sivassporlu olurdum.

besiktas alsin

Fenerbahçe destekçilerine tepki yok. Tinercileri destekleyenlere tepki var bu da enteresan :D Forumu Fenerliler ele geçirdi herhalde :D Düşmanımın düşmanı bu senelik benim dostumdur. Şöyle güzel güzel kazansın da Beşiktaş. İçimizdeki Fenerliler Bursa maçı üzerine biraz daha çıldırsın :D

Yav he he.. Her ikiside beter olsun dedik görmüyor musun? Fenerin yaptıklarını herkes biliyor zaten. Ama senin gibi pek çok bjkli forumu etkisi altına almış. Bizim gibi hakiki Galatasaraylılar sizin bu forumu işgalinize izin vermeyecek. Hadi koçum bu kapağı alıp kendi forumuna git.

Zalad Gelsin Sizi Kurtarsın :)) - YouTub

Yav he he.. Her ikiside beter olsun dedik görmüyor musun? Fenerin yaptıklarını herkes biliyor zaten. Ama senin gibi pek çok bjkli forumu etkisi altına almış. Bizim gibi hakiki Galatasaraylılar sizin bu forumu işgalinize izin vermeyecek. Hadi koçum bu kapağı alıp kendi forumuna git.

Zalad Gelsin Sizi Kurtarsın :)) - YouTub

Üslubuna dikkat et. Terbiyesizleşme ! O kadarını söylüyorum sana. İlmek ilmek her başlıkta ''Fenerbahçe'' övgüsü yapanları görüyoruz. Beşiktaş şampiyon olsun deyince zinciri boşanmış merkep misali ''A'' ve ''İ'' harflerini dillerine pelesenk ederek herkese saldırıyorlar. Fenerbahçe için tartışmaya giren adamlar kalkıp bize Galatasaraylılık dersi vermesin. Fener Bostanın da fink atsınlar. Ha bir de dünkü üye gelmiş bizim forumu işgal ettiğimizi söyleyecek öyle mi ? O da güzel.

Bjk haftaya maç eksiğine rağmen kadıköyden lider çıkamazsa şampiyon falan olamaz. Bunaçok eminim. Bjknin zor maçları daha başlamadı. Son haftalara yarışta beraber girerlerse ibre fenere döner. Bjk bu hafts kazanıp haftaya en az 1 puan almak zorunda

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

su yukseli sutlayin arkadas

gs fbye yatsin diyen bir gsli var mi dunyada veya uzayda

illa hakan delikanli mi tespit edecek kuslari

biz de soyluyoruz iste

Yucel daha önce yorumlarin benim de gözüme carpmisti.

Sneijder hakkinda ne düsünüyorsun, onu bi acik acik yaz ondan sonra net kararimizi verelim.

Üst Alt