STSL 15/16 H:23 | Gaziantepspor 2-0 Galatasaray | M.S | 28 Şubat - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:23 | Gaziantepspor 2-0 Galatasaray | M.S | 28 Şubat

Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe'yi yenerek alınan bir kupa ve Arena'daki Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarını kazanmak dışında başka bir heyecan kalmamıştır. Bazı maçlarda iyi futbol oynarsak falan zevk alınabilir o kadar. Onun dışında başkan, yönetim kadrosu ve teknik ekibin Mayıs ayında Galatasaray ile ilişkilerinin kesilmesi, yeni başkan, yeni yönetim ve yeni teknik ekip ile geleceğe umutla bakmak gerekiyor.

Bu Pala'yi biraz abartmiyor musunuz?

Mesela Sinan'in gecen sezon donunda salladigi A2 liginde (TFF sitesine göre) 16 macta sadece 1 gol atmis. Forvet bir de bu arkadas.

Izlemedim kendisini bu yüzden de yorum yapmak istemiyorum kendisi hakkinda.

8ae61016051055eca4b8eaeaf0ab3605.jpg

Muslera

Linnes--Chedjou--Denayer--Carole

Sabri - Selcuk - Donk - Bilal - Olcan

Umut

Şaka gibi lan, çıkan kadroya bak. En fazla Yasin'i-Emre'yi filan koyarsın bu 11'e, her türlü boktan.
Bu kadro nasıl maç kazanabilir, düşünüyorum ama çıkamıyorum işin içinden.

Muslera

Linnes--Chedjou--Denayer--Carole

Sabri - Selcuk - Donk - Bilal - Olcan

Umut

Şaka gibi lan, çıkan kadroya bak. En fazla Yasin'i-Emre'yi filan koyarsın bu 11'e, her türlü boktan.
Bu kadro nasıl maç kazanabilir, düşünüyorum ama çıkamıyorum işin içinden.

Mac kazanmayi gectim hic bir oyun planimiz, hic bir ideal kadromuz, hic bir hücum planimiz olmamasina ragmen her mac gol atiyoruz. Bu da cok garip birsey yani.

Sadece 3 macta gol atamamisiz bu sezon. 2 tanesi zaten bizden katkat daha iyi takim olan Atletico maclari, biri de 0-0 biten Konya maci.

Üst Alt