STSL 15/16 H:24 | Akhisar 0-3 Fenerbahçe | M.S | 6 Mart - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:24 | Akhisar 0-3 Fenerbahçe | M.S | 6 Mart

Benim bildiğim Aziz ne yapıp eder bu sene şampi yapar. Zaten Tff'de yardımcısı oluyor...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fb alamasın varsın 6. olalım. Fbyi destekleyecek kadar gözümüz dönmedi daha. Kupada finale çıkmamız yeter men cezasını çekmemiz için.

Vay be...

İşte iyi kadro planlaması böyle birşey. Giren oyuncu çıkan oyuncuyu aratmayacak neredeyse. Yalnız Periera'da iyi rekabet ortamı oluşturmuş hepsi hırslı oynuyor.

Not: hakemlerin abv o faullü görmeyen bıraksın hakemliği

Sent from my iPhone using Tapatalk

gerçekten çok boktan bir psikoloji içindeyim biz rezil durumdayken şikeciler takır takır şampiyonluğa koşuyor en az 3 yıl ligi domine edecek kadro kurdular bizse anadolu takımıyla berabere kaldık diye sevinç çığılığı atan yöneticilere sahibiz kendimi dağa taşa mı vursam ne yapsam

yine 14 yıllık bu çile bitsin artık bu sene şarkılarını söyleyeceğiz galiba :( 90 lı yıllardan sonra fenev ve bjk yı futbolda ezip geçtik ancak sanırım artık fetret devrine giriyoruz bir mucize olmazsa ben en az 4 yıl şampiyon olabileceğimizi sanmıyorum

Ne söylerseniz söyleyin adi herifler Yandex ve özellikle Ulkerle sağlam anlaşma yaptılar

Aziz bile akıllanmış anasını satayım

Üst Alt