STSL 15/16 H:24 | Beşiktaş 3-1 Eskişehirspor | MS | 7 Mart - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:24 | Beşiktaş 3-1 Eskişehirspor | MS | 7 Mart

Bizde para komidinin üstünde gibi laflar etmiştik. Ne ekersen onu biçersin aga

Sent from my iPhone using Tapatalk

Öyle ama BJK'nin durumu bizden iyi değil ki...

BJK'liler böyle sanki denkmişiz gibi tezahurat edince sinirleniyorum, 10 senede 1 şampiyon olan takımları var hala konuşuyorlar. Bizim durum geçici 1-2 seneye yine ambargo koyarız lige.

Öyle ama BJK'nin durumu bizden iyi değil ki...

BJK'liler böyle sanki denkmişiz gibi tezahurat edince sinirleniyorum, 10 senede 1 şampiyon olan takımları var hala konuşuyorlar. Bizim durum geçici 1-2 seneye yine ambargo koyarız lige.

İşte onlara kızcağımıza başımızdaki cahillere kızmamız lazım. Uefa'ya bileziğimi gösterdim diyen Dursun ve bu borca katkısı olan ne kadar yaşayan canlı var öpüyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Genelde eski üyeler kuş degil ama transfer döneminde 2010'da üye olan birisi kamikaze yapip sürekli 6-0 yorumlar paylaştigini iyi hatirliyorum. :D Bir de Latif adli şahis var gelen gidene (bazen hakli) küfür ediyordu.

Şampiyonluk yolunda zorlu bir virajı daha geride bırakan BEŞİKTAŞIMIZI kutlar, kalan maçlarında başarılar dilerim.

Gomez'in son 1 saatte attığı gol sayısı, Umut Bulut'un son 77 günde attığı gol sayısına eşit.

ya beyler anlamıyorum kim kuş kim değil şuan neden bu kadar takıyorsunuz ... bırakın takılsınlar kendilerince ... cevap vermeyin .. kaale almayın ... zaten çekip giderler inlerine

Kimin ne olup olmadığını bilmeden,çamur at izi kalsın dersen,o çamurun içine düşer kendi kendini rezil edersin.Bu akşam benim ismim üzerinden yapmaya çalıştığın hava sana ders olsun.Umarım bundan sonraki yazılarını yazarken iki kere düşünürşün.

benım havaya ıhtıyacım yok.. öyle bır amacımda yok.. eğer sen kendını bılıyorsan konuyu uzatmanın alemi yok.. Kilit

Üst Alt