STSL 15/16 H:24 | Galatasaray 3-3 Başakşehir | M.S | 6 Mart - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:24 | Galatasaray 3-3 Başakşehir | M.S | 6 Mart

Yahu bunu nerden çıkardın,Koraya berbat diyen yok veya günah keçisi diyende yok ama sizin gibi bu kadar abartmayada gerek yok,bahsettiğimiz adam bize geldiğinden bu yana vasattan çok öteye geçememiş birisi takımın defansif sorunlarından ötürü zaten defans oyuncularının zorlandığı aşikar ama bu adamı mükemmel Chedjou-Baltayı vasat göstermek saçma olur,Chedjou yazdığım için Koray üzerinden laf atan birine Korayın ne fazlasını gördün yazdığımın anlamı,Korayın bu kadar fazla abartılması gereksiz eldeki mevcut stoperlerden sadece Semihten iyidir.

Yok mu emin misin? Antep'in mac konusuna bir göz at istersen ya da mac sonunda olan spor programlarina.

Mükemmel göstermek gibi bir cabam yok. Benim derdim genc oyunculara karsi SIFIR güven ve SIFIR tolerans olmasi. Chedjou ve Balta aylardir berbat durumdalar, Koray oynuyor haftalar sonra ilk defa ve kötü de oynamiyor ilk Lazio macinda bence sahadaki iyi adamlardan biriydi. Ikinci Lazio macinda yine kesik yiyor.

Sen daha genclere 2-3 mac üstüste oynatacak güveni vermiyorsun, 1 mac iyi oyna sonra yine kesik ye. Jose'ye de Colak'a da aynisi yapildi. Jose sezon basinda geldiginde ilk macinda cok iyi oynamisti ve sonra hemen öbür mac kesik yedi, niye abi niye kesiyorsun iyi oynayan adami? Colak da klasiklesmis bir durum bu zaten. Adam haftalarca oynatilmaz sonra birden oynatilir ve iyi de oynar bir bakarsin 1-2 mac sonra yine tribünde.

Sonra da niye genc oyuncular gelismiyor. Gelismez tabi böyle bir ortamda.

Insani deli eden nokta şu: Hadi taraftarin cogu anlamiyor, ama bizim TDler de öyle düşünüyor.

Yani futboldan anlamayanlar yönetiyor bu kulübü, anlasaydilar Koray kesik yemezdi.

Ulan ayni mac Balta savunmanin anasini aglatti Koray iki gol kurtardi. Ayni macti yanilmiyorsam.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Ilk golü zaten Balta'nin sapsalligi yüzünden yedik durduk yere topu kaybetti sacmasapan bir pozisyonda.

Yok mu emin misin? Antep'in mac konusuna bir göz at istersen ya da mac sonunda olan spor programlarina.

Mükemmel göstermek gibi bir cabam yok. Benim derdim genc oyunculara karsi SIFIR güven ve SIFIR tolerans olmasi. Chedjou ve Balta aylardir berbat durumdalar, Koray oynuyor haftalar sonra ilk defa ve kötü de oynamiyor ilk Lazio macinda bence sahadaki iyi adamlardan biriydi. Ikinci Lazio macinda yine kesik yiyor.

Sen daha genclere 2-3 mac üstüste oynatacak güveni vermiyorsun, 1 mac iyi oyna sonra yine kesik ye. Jose'ye de Colak'a da aynisi yapildi. Jose sezon basinda geldiginde ilk macinda cok iyi oynamisti ve sonra hemen öbür mac kesik yedi, niye abi niye kesiyorsun iyi oynayan adami? Colak da klasiklesmis bir durum bu zaten. Adam haftalarca oynatilmaz sonra birden oynatilir ve iyi de oynar bir bakarsin 1-2 mac sonra yine tribünde.

Sonra da niye genc oyuncular gelismiyor. Gelismez tabi böyle bir ortamda.
Bu konuda Korayı eleştirdim ve bana cevap niteliğinde yazdın gibi algıladım çünkü Korayla ilgili bu konuda başka yazan yoktu ama bu forumda çok eleştirildiğini görmedim açıkçası veya denk gelmedim,Antep maçının özetine bakmıştım maçı komple izlemedim ama vasat buldum Korayı sadece o maç özelinde değil,Burda niralar atıp Ched-Balta mı yazılır diyenlerin abarttığını düşünüyorum açıkçası Koray kötü olduğundan değil öbürlerinden üstün bulmadığımdan ötürü.

Bu konuda Korayı eleştirdim ve bana cevap niteliğinde yazdın gibi algıladım çünkü Korayla ilgili bu konuda başka yazan yoktu ama bu forumda çok eleştirildiğini görmedim açıkçası veya denk gelmedim,Antep maçının özetine bakmıştım maçı komple izlemedim ama vasat buldum Korayı sadece o maç özelinde değil,Burda niralar atıp Ched-Balta mı yazılır diyenlerin abarttığını düşünüyorum açıkçası Koray kötü olduğundan değil öbürlerinden üstün bulmadığımdan ötürü.

Yok özel olarak sana yazmadim. Ben genel kitleye seslendim. Koray'in 2-3 kritik hamlesi vardi macta özete yansimamis demek ki.

Ben zaten hep defansin suclu olarak öne cikarilmasini dogru bulmuyorum , tabi bireysel hata yapilmadigi sürece. Bizim takim her zaman az adamla yakalaniyor rakiplere karsi, bunun da en büyük nedeni takim savunmasinin yerler altinda olmasi. Ama Chedjou ve Balta da bu sezon cok kötü bunu da unutmamak lazim, hele hele Balta.

Balta yedek stoper olarak seni götürür ama biz adami sezon basindan beri AS stoper olarak kullaniyoruz ve sanirim ligin ilk yarisinda en cok süre alan adamlardan biri Baltaydi. Bu adamin zaten yillardir varolan bir kondisyon sorunu var ve sen bunu her mac her mac 90 dakika oynatiyorsun. Bunu düsünemeyen teknik direköter bozuntularini da sorgulamak lazim.

Son düzenleme:
20 macta bir yemiyoruz ama,o mac bu mac olabilir
emoji41.png
:yuppi:

Koskoca Galatasaray'ın antremanında ne olduğu belirsiz çocuklar top koşturuyor :red:

Adlarını bile bilmiyoruz...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt