STSL 15/16 H:25 | Fenerbahçe 1-0 Kayserispor | MS | 13 Mart - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:25 | Fenerbahçe 1-0 Kayserispor | MS | 13 Mart

Bence haksızlık etmiyorum. Zira Şenol Hoca cidden iyi bir hoca o konuda hakkını veririm. Ama yaşadıkları onu menfi etkilemiş bence. Evet Trabzon'un başında inanılmaz iki şampiyonluk verdi ki, bunlardan birisi şikeli sezon. Ama bu hocanın bilinç altına işlemiş gibi duruyor Halil. O yüzden gergin. Misal dün maçı izlerken mimiklerine çok dikkat ettim hocanın inanılmaz derece de gerildiği yüz hatlarından belli. Eleştirim hocalığına değil. Eleştirim psikolojik anlamda direnç göstermemesi noktasında.
Artı şikeci sezon olsa bile finalde kendi maçlarını kazansaydı fener bin takla atsa yine işe yaramazdi. Aynı looser karakterini 96 senesinde göstermiş bu hoca. Bencede kötü değil ama abartıldığı kadar da iyi değil.
bjk da bu futbol ayrıca bilicin ekmeğidir şenolun değil. O sadece devamlılığı sağlıyor kurulan systemin. Aynı milli takımın dünya üçüncülüğü oldu dönem.
Doldurdu bizim oyuncuları buyrun Galatasaray gibi oynayın söyledi okadar

Bence haksızlık etmiyorum. Zira Şenol Hoca cidden iyi bir hoca o konuda hakkını veririm. Ama yaşadıkları onu menfi etkilemiş bence. Evet Trabzon'un başında inanılmaz iki şampiyonluk verdi ki, bunlardan birisi şikeli sezon. Ama bu hocanın bilinç altına işlemiş gibi duruyor Halil. O yüzden gergin. Misal dün maçı izlerken mimiklerine çok dikkat ettim hocanın inanılmaz derece de gerildiği yüz hatlarından belli. Eleştirim hocalığına değil. Eleştirim psikolojik anlamda direnç göstermemesi noktasında.
Kaybettiği iki şampiyonluk da şaibeli.Bir konuda haklısın,adamda "yine beni yiyecekler" diye bir korku var :) Tek şansı Beşiktaş medyası Trabzon medyasından daha güçlü.Televizyonda çok sayıda ağlayacak adamları var.

Üst Alt