STSL 15/16 H:25 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 13 Mart - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:25 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 13 Mart

------------------ Umut -------- Lukasz

---- Yasin --- Birlo --- Selçuk - José -----

---- Olcan ---- Chedjou --- Denayer --- Linnes

----------------------------- Muslera -----------------

2791331e84a4644ed7c42b7c66eed24d.png

Sergen'in lisansi falan yok, herseyi kilifina göre uydurdular okadar:)

Her kulüp bu nedenle yedekte lisansi bulunan yardimci falan bulur onu kagit üstünde teknik direktör gösterirler. Sergen'de hep böyleydi.

MEDICANA SİVASSPOR TRABZONSPOR A.Ş. - Maç Detayları TFF
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR GAZİANTEPSPOR - Maç Detayları TFF (Antep'teyken internet sitesinde bildirmiyordu ama tff'ye verdikleri esame listesinde yardimcinin adi vardi)

Biliyorum.Resmi olarak Taffarel ama gercekte Orhan yapalim gitsin iste

kenarda otursun dedigimiz adamin daha yeterlilik belgesi bile yok. ne kadar düstügümüzün resmidir bu. riekerink, taffarel, marrone ve duruyorsa lombardi 3'lüsü yönetsin takimi. diger sözlesmesi bulunan ne kadar a takim antrenörü varsa hepsini postala gitsin. sene sonunda masörler bile degismeli bu takimda mert cetini de gönderelim artik sabri v2 oldu.

Aynen öyle yerli oyuncular üzülmesin diye gidip a2 takımını batıran hiç bir halt becerememiş birini getiriyolar başa eğer idarelik birini getirecekseniz bu riekerink olmalıydı takım içinde çalışanlar dahil ne kadar yerli varsa gönderilmesi fikrine bende katılıyorum sıfırdan bi oluşum şart.

Orhan babanın çıldırtıcı değişikliklerini izlemek için sabırsızlanıyorum...

Sent from my iPhone using Tapatalk

2010-11 sezonu Ankaragücü maçının bir benzeri olur. O senede rezildik ve AG maçı fb ile arena oynanacak maçtan önceki haftaydı.

Sesktak son dakikalarda 2 gol atmıştı. Ayrıca o maçta gündüzdü.

Üst Alt