STSL 15/16 H:25 | Rizespor 1-2 Beşiktaş | M.S | 12 Mart - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:25 | Rizespor 1-2 Beşiktaş | M.S | 12 Mart

FB, Dortmund varken Avrupa Ligi'ni alamaz. Bu durumda ligi de alamazlar ise ortalık fena halde karışır FB'de. O kadar yatırım boşa gider, Perreira kovulur. Taraftar stadı yakar. Topal, Caner falan kaçar giderler zaten. ve en önemlisi... o fb medyasının g.t oluşunu izlemek paha biçilemez.

bjk hic oyun tutamıyor.

cok heyecanlılar. tek bildikleri saldırmak.

bu sağlam bir futbol mantalitesi degil.

bu şartlarda malesef fb ciddi anlamda avantajlı..

FB, Dortmund varken Avrupa Ligi'ni alamaz. Bu durumda ligi de alamazlar ise ortalık fena halde karışır FB'de. O kadar yatırım boşa gider, Perreira kovulur. Taraftar stadı yakar. Topal, Caner falan kaçar giderler zaten. ve en önemlisi... o fb medyasının g.t oluşunu izlemek paha biçilemez.

Tam gönlümdeki senaryo :)...Braga' yı elesinler istiyorum, sonra Dortmund gibi bir rakip bunlara öyle sağlam çaksın ki, yarı final falan diye övünecek yüzleri bile olmasın; ligi de kaybederlerse, dediğin gibi felaketleri olur...

gönlümden geçenleri yazmışsın renktaş... şu sekiztaş şampıyon olsun, fb'nın kaosa girdiği günleri zevkle izleyelım :D

Maçı izlemedin ama son maçlara göre atiba yalnız kalıyor biraz. Velih mi neydi ismi o dönmeli.

bugün atiba'lık bi is yoktu ki. bjk ikinci yarı buldugu posizyonların 3'te 1'ini atsa 5-0 alırdı macı.

cok heyecan yapıyorlar. elleri ayakları dolandı ikinci yarı..

şampiyonlugun ağırlıgını kaldıramayacaklar gibi.

bugün atiba'lık bi is yoktu ki. bjk ikinci yarı buldugu posizyonların 3'te 1'ini atsa 5-0 alırdı macı.

cok heyecan yapıyorlar. elleri ayakları dolandı ikinci yarı..

şampiyonlugun ağırlıgını kaldıramayacaklar gibi.
İzlemedim maçı söylediğim gibi ama skoru tutamama muhabeti olduğu için yazdım sadece atiba meselesini. Türkiye'de şampiyonluğu kestirmek zor bu arada bence. Diğer kuşlarda her an puan kaybı yaşaya bilir yani. Öyle aman aman futbol oynadıkları yok genelinde. İyi takım savunması yapıyorlar ama hucum anlamında iyi değiler okadar.

Şampiyonluk yolunda en kritik maçlardan birini daha geride bıraktık.

BEŞİKTAŞIMIZI kutluyorum.

Bu ezikler her sezona 4 kupada bizim düşüncesiyle yola çıkıyorlar.Önce cl o olmadı al bununda olmayacağı yüzde bir milyon,sonra lig kupası,buda olmayacak,en son Türkiye kupası.Bunlar hayalle yaşıyorlar.Bizi avrupa ve ligde yakalama hırsı bunlara bitirecek.

Mali tablo olarak kim daha çok zor duruma gelecek ise o olmasın şampiyon. Yoksa ciddiden o olmuş o olamamış umrumuzda olmamalı biz olmadıktan sonra

Üst Alt