STSL 15/16 H:26 | Galatasaray 0-0 Fenerbahçe | M.S | 13 Nisan - Sayfa 154 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:26 | Galatasaray 0-0 Fenerbahçe | M.S | 13 Nisan

Riekerink: "Taraftarlarımızdan mükemmel bir destek vardı bu akşam. Muhteşemlerdi."
Riekerink: "Sakatlıktan dönen oyuncularımız vardı. Takım içi dengemizi bulmamız gerekiyordu."

Riekerink: "Takımımın saha içinde gösterdiği davranıştan ve mücadeleden dolayı gurur duyuyorum."
Riekerink: "Bu gösterdiğimiz savaşma ruhu önemliydi. Hatalar yaptık belki ama bugün takım olduk. Gurur duyuyorum takımımla."

Abi kadro madro da Fener en boktan haliyle bile çıkıyor kendi evinde yeniyor,biz neden sevinelim ki 0-0'a?Kaldı ki hakemin itliği olmasa yenmiştik diyebiliriz.Maç deplasmanda olsa haklısın da,kendi evimizde buna sevinmeyi yediremiyorum.

fenerbahce cok kotu durumda olmadi ama yillardir. Yada soyle diyeyim bizimle fener arasinda hicbir zaman bu kadar buyuk fark olmadi kadro olarak. Suan elimizdeki kadro ciddi soyluyorum kumeye oynar. Bu mac berabere kaldiysak taraftar sagolsun. Allahta yardim etti bu halde kadikoyde yakalanmadik.

Riekerink: "Taraftarlarımızdan mükemmel bir destek vardı bu akşam. Muhteşemlerdi."
Riekerink: "Sakatlıktan dönen oyuncularımız vardı. Takım içi dengemizi bulmamız gerekiyordu."

Riekerink: "Takımımın saha içinde gösterdiği davranıştan ve mücadeleden dolayı gurur duyuyorum."
Riekerink: "Bu gösterdiğimiz savaşma ruhu önemliydi. Hatalar yaptık belki ama bugün takım olduk. Gurur duyuyorum takımımla."

hangi savaştan bahsediyor bu mal. sahada uyudu hepsi

fenerbahce cok kotu durumda olmadi ama yillardir. Yada soyle diyeyim bizimle fener arasinda hicbir zaman bu kadar buyuk fark olmadi kadro olarak. Suan elimizdeki kadro ciddi soyluyorum kumeye oynar. Bu mac berabere kaldiysak taraftar sagolsun. Allahta yardim etti bu halde kadikoyde yakalanmadik.

1999-2000,2002-2003,2008-2009 falan bizimki kadar kötü olmasalar da hep kazandılar.Ama kadrolarımız arasında büyük fark vardı.

Mal de Riekerink

Sezon sonuna kadar çoluk çombalak ile oynasak ya, ne diye bu milyonluk eşeklere maç başı parası veriyoruz anlamıyorum. Çocuklar bunlardan kötü oynamaz.

Üst Alt