STSL 15/16 H:27 | Eskişehirspor 4-3 Galatasaray | M.S | 2 Nisan - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:27 | Eskişehirspor 4-3 Galatasaray | M.S | 2 Nisan

Göndertmesin Adem,içimizden hallederim demesin.Fatih Terim gibi yönetimi medyanın ve taraftarın önüne atsaydı.Yahu 3 tane genç istiyorum da diyemiyor muydu?

Fatih Terim güclü bir karaktere sahip bir adam, ve aralarinda tecrübe farki öyle böyle degil... Fatih Terim hem Galatasaray´a, hemde Milli takimina daha oyunculuk döneminde liderlik eden bir kisiydi. takim arkadaslari cekiniyordu-korkuyordu adamdan... Birde tecrübesinden dolayi profesyonel futbol, ve özellik ile Türkiye icin daha bile fazla gereken kalin deriye sahip.
Hamza Hamzaoglu ise "büyüklere" boyun egen bir yapiya sahip. Aliniyor, üzülüyor, duygusal bir sekilde reaksiyon veriyor... Bildigin cömez bir karakter.

Adami alip, istedikleri sekilde kullanip, attilar... Denizli biraz parasini kazandi, bakti bunlarin niyeti onun istediklerini yapmak degil, oda birakti bir kac ay sonra. Yönetici dedigin adam, teknik direktör ile birlikte calisir, karsisinda degil.

Son düzenleme:
Hiçbirşey değişmez ama fb maçı önemli. O maçtanda böyle yenilelim dursunu edirneye kadar kovalarlar

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muslera nin performans düşüklüğü, aldı ücret ve bulundumuz maddi durumda......
Muslera için öyle bir 20Mil gelir ise satılır kanımca...tabiki Ahmet Mehmet kalecileri getirmemek şartı ile.

...

...

...

...
Zaaaaaaa xD

Son düzenleme:
Takim bence 2010 sezonundan bile beter durumda. Hic olmadi o zamanlar borclanma payimiz vardi ve yeni kadro kurmustuk. Simdi borc bile vermezler...

Verseler bile o parayi Dursun ve usaklari car cur eder. Biz bitmisiz aga. Taraftardan tepki bile yok artik...

Forumda Muslera'ya sövenlerin hesapları incelenmeli... Kuş olmaları yüksek ihtimal..

Takımda Defans yapan oyuncu yokken, Muslera'ya sövmek mantık işi değildir... Tamam Muslera bu sezon formsuz kabul... ama önce adamın önündeki oyunculara bakın sonra Muslera'ya laf atın !!!!

Candan Erçetin bir dönem yönetim kurulu toplantısına köpeğiyle gelmişti hatırlarsınız. O köpeğin bile çok daha işlevsel olduğunu düşünüyorum.

Fatih Terim güclü bir karaktere sahip bir adam, ve aralarinda tecrübe farki öyle böyle degil... Fatih Terim hem Galatasaray´a, hemde Milli takimina daha oyunculuk döneminde liderlik eden bir kisiydi. takim arkadaslari cekiniyordu-korkuyordu adamdan... Birde tecrübesinden dolayi profesyonel futbol, ve özellik ile Türkiye icin daha bile fazla gereken kalin deriye sahip.
Hamza Hamzaoglu ise "büyüklere" boyun egen bir yapiya sahip. Aliniyor, üzülüyor, duygusal bir sekilde reaksiyon veriyor... Bildigin cömez bir karakter.

Adami alip, istedikleri sekilde kullanip, attilar... Denizli biraz parasini kazandi, bakti bunlarin niyeti onun istediklerini yapmak degil, oda birakti bir kac ay sonra. Yönetici dedigin adam, teknik direktör ile birlikte calisir, karsisinda degil.
Neyse Adem,sohbet sanki ben Dursunu savunuyorum durumuna geliyor.Zaten sen bile mesajında Hamzanın yetersiz olduğunu kabul etmişsin.En kötü kendisini şampiyon yapan kadroyu korumasını bilecekti veya istifayı basacaktı.

Etkilenmemek mümkün mü musleranın yerine koyalım kendimizi orta saha yok.Defans yok.Nerdeyse 2-3 oyuncu dışında takımı umursayan yok.Nasıl fayda sağlayabilirsin ki o takıma şuraya sneijder muslera değil ronaldo messi koysan ne fayda

Abi geçen yıl da yoktu ona bakarsan?Sevdiklerimizi savunmaya çalışmaya,sevmediklerimize sövmeye gerek yok,bu sene biraz Poldi dışında elle tutulur 1 tane adam yok.

Ulan futbolcular gayet mutlu be, biz yerin dibine girdik, üzüntüden kanser olacaz adamlar gayet cool ve rahat tavırlardalar. Ne başkan var ne hoca var futbolcuda biliyor nasılsa kadro dışı falan yok ohhh mis ye paraları sıç yat.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abartı,o skor taraftarlığına girer.Ama toz kondurmamak da yanlış,Takım neyse Muslera da o.

Katiliyorum. Gecen sene ayakta duran nadir isimlerden biriyken bu sezon o da tamamen takima ayak uydurdu.

Ben gayet normal karsiliyorum Muslera'nin halini, o da insan sonucta makina robot falan degil. Her mac önünde baska adamlar oluyor, her mac zibilyon tane top geliyor kalene, her mac gol yiyoruz gol yemedigimiz mac yok. Bu adam da ancak bir yere kadar ayakta durabilir.

Üst Alt