STSL 15/16 H:27 | Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş | M.S | 4 Nisan - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:27 | Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş | M.S | 4 Nisan

kendi stadımızı yaptık
hiprit çimli yaptık
cumhurbaskanımızın emekleri yadsınamaz çok emeği var üzerimizde
türkiyenin ilk akıllı stadı
manzarası en küsel stad <3
galatasaray bize stadını vermedi ;(
aziz başkan stadını ve kucağını bize açmışdı :)
şerefli ikinci olduğumuz sezon ;)

çok afedersin y..k kürek konuşur durursan şampiyonluğa giden takımınla ilgilenmez show peşine düşersen bu duruma düşersin işte.
Allahın kekoları nefret ediyorum nefret

kendi stadımızı yaptık
hiprit çimli yaptık

çok afedersin y..k kürek konuşur durursan şampiyonluğa giden takımınla ilgilenmez show peşine düşersen bu duruma düşersin işte.

Osman acayip doğru noktaya temas etmişsin. Bence bu sene Beşiktaş'ı şampiyonluktan eden adam pabuç dilli başkanları oldu. Ön plana stadı çıkardı ve adamlar Kasımpaşa maçını bile unuttu. Akıllı bir adam böyle bir ortamda stat açmaya kalkmazdı. Dili çok çalışıyor ama kafası hiç çalışmıyor bu adamın.

Osman acayip doğru noktaya temas etmişsin. Bence bu sene Beşiktaş'ı şampiyonluktan eden adam pabuç dilli başkanları oldu. Ön plana stadı çıkardı ve adamlar Kasımpaşa maçını bile unuttu. Akıllı bir adam böyle bir ortamda stat açmaya kalkmazdı. Dili çok çalışıyor ama kafası hiç çalışmıyor bu adamın.

evet daha geçen gün konuştuk hatta bu stad sonu olacak diye. işte bu maçı sonun başlangıcı olarak kabul etsin. futbolcuların teknik heyetin bile dengesini bozdu odağını kaybettirdi. işte yeni stadıyla 38 sene daha şampiyonluk beklesin dursun.

kendi stadımızı yaptık
hiprit çimli yaptık

İşte budur.

Neredeyse 10. Olacağız ama geçen haftaya kadar ismimiz sözde takiplerimizin dilinden düşmüyor. Ne büyüksün be Galatasaray'ım ve Galatasaray sevdalıları. Beni üzen başarısızlıktan çok futbolcuların sergilediği karaktersiz , yüreksiz futbol. Bu kadro 10. Olacak kadro değil. Bunun tüm sorumlusu oyunculardır. Şu saatten sonra td'yi eleştirmek saçmalık olur tabi oda skandal bir hata yapmazsa. Ne zaman futbolcuya dayalı düzen biter o zaman Aslan kükrer...

Bu kadar basit

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bugün tekrar gördük ne kadar "winner" bir camia olduğunuzu. Rakiplerimizin kadro kalitesi bizde olsaydı şuan şampiyonluk şarkıları dillerdeydi

Sent from my iPhone using Tapatalk

bu arada ayni puanla bitirirlerse ligi buyuk $ikeciler sampiyon oluyor kafa kafaya maclardan dolayi.

buyuk $ikeciler bizi yenerlerse puanlar esitleniyor. bu da demek ki son 7 hafta aziz napar yapar (hakem alir, tesvik verir, $ike yapar, kablo keser, elektrik keser, vs) mac vermez.

eeeee fiko bey. dustunuz elimize. bir kac aciklama daha bekliyoruz sizden fb maci oncesi bizi kotuleyen.

Ya bjk li olsam kafayi yerdim herhalde.

Camialari kaybetmek ve kaybedip kendinden baska herseyi suclamaktan zevk aliyor ! "Mazoist ne demek diye soranlara bjkliler desek baska bisey dememize gerek kalmaz! :)

Iyiki bjkli degilim valla cinnet gecirirdim.Loserligin da bi sınırı olur yahu! :)

Son düzenleme:
Aziz kedi büyüsü yaptırmış. Kadıköydeki kediyi kasımpaşa stadına getirmişler. Ulan insanın inanası gelmiyor ama bu aziz delidir herşeyi yapar :-D

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ali Sami Yen in ve Faruk Surenin koltugunu isgal etmis Galatasaray sevdalısı,adam gibi adamın resmi.
a48bd482111943fbc90ac6bc0d07f7f0.jpg

Hmmm

Üst Alt