STSL 15/16 H:28 | Galatasaray 1-1 Rizespor | M.S | 9 Nisan - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:28 | Galatasaray 1-1 Rizespor | M.S | 9 Nisan

Sen hoca seçerken neye göre seçersin mantığa bakkkkk. Hamza hoca kadro performans bakımından ligin en ii hocaarından biridir.... Gittiği gün siz bayram ederken şampiyonluk şarkıları söylerken bem çok zor günler bekliyor diye yazmışım.. Haklılığım ortada..

HUAWEI Y541-U02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kendince hakli ciktigina göre sevinebilirsin, belki Hamza'da geri döner yeni sezona. 3 kupali süper teknik direktör.

Sorun Selcuk'un olmamasi mi?

Selcuk'a gelene kadar o kadar oyuncu var. Sorun sezon basindan beri ideal stoperlerin evlat meselesinden oynayamamasi. Sorun orta saha'nin en kritik bölgesini bos birakmak, yerine Bilal ve Donk ile doldurmaya calismak. Sorun elinde tek iyi kanat'i (Bruma) yollayip Yasin ve Olcan gibi 3rd klas oyunculara güvenmek. Sorun forvet almamak.

Simdi bir daha sayalim: Ideal stoper yok, defansif orta saha yok, kreatif kaliteli atak üretecek kanat yok, ataklari tamamlayacak forvet yok.

Simdi sana soruyorum: Sen bu takimdan ne bekliyorsun arkadas?

Bunlari yerine getirdin mi? Ha iste ozm Selcuk'a sira gelir.

Ama ben soruma cevap alamadim, beklemiyordum da.

Bunların çoğuna katılıyorum lakin Sneijder ve Muslerayı sürekli kayırma çabaları boş yani

Selçuk konusuna gelirsek haksızlık edildiğini düşünüyorum.Arda'ya yapılan şeylerin aynısı şuan kaptana yapılmaya çalışılıyor.Zamanında bu bir çok oyuncuya yapıldı.Hasan Şaş gibi bir efsanemizin futbolu nasıl bıraktığı ortada.. Burak gitti mesela en büyük sıkıntımız diye lanse ediliyordu ne değişti hiçbirşey

Aynı şekilde Selçuk giderse takım ileri değil geri gider

hamzayı 25 milyon galatasaray taraftarının çok kücük bir bölümü haric tamamına yakın

ırkçı,egoist ve kulüp tarihinde taraftara laf sokan taraftara demedigini bırakmayan bir insan olarak hatırlayacak kindar olmayan insanları bile kindar yaptı

hamza ve dursun

"Psikoji'ye bahane dedigim yok, ama golün psikojli ile alakasi yok. "

Te allahim celiskiye bak. Psikoloji baskisi zaten sana hata yaptirir. He her hata bununla aciklanamaz ama Muslera gibi kalitesinde olan oyunculardan beklenmedik performans gelince haftalardir bunun sebeplerinden biri budur.

Benim dedigim bu.. Sen simdi niye altini yapip itiraz ediyorsun? Birde etmiyorum diyor. Neyse devam et hadi.
Psikoloji o pozisyonda sadece bahane olur. Herhangi bi hatadan bahsetmiyoruz burda, kaleye 35 metre (aşağı yukarı) mesafede, çaprazdan, orta olarak gelecek olan bi duran topta, yeterli vakitte alacağı pozisyonla alakalı bi hata bu.

Neyse onu geç de senin derdin ne de ikidir "admin" ayakları yapıyosun? Anlat ki bilelim. Zoruna giden ne?

bu yönetim ve futbolcular değişmediği müddetçe hiç burada birbirimizle tartışıp strese girmeye gerek yok ben 6 aydır futbolu bıraktım sizde öyle yapın

Bunların çoğuna katılıyorum lakin Sneijder ve Muslerayı sürekli kayırma çabaları boş yani

Selçuk konusuna gelirsek haksızlık edildiğini düşünüyorum.Arda'ya yapılan şeylerin aynısı şuan kaptana yapılmaya çalışılıyor.Zamanında bu bir çok oyuncuya yapıldı.Hasan Şaş gibi bir efsanemizin futbolu nasıl bıraktığı ortada.. Burak gitti mesela en büyük sıkıntımız diye lanse ediliyordu ne değişti hiçbirşey

E Melo da gitsin deniliyordu, sonuc?

Burak gitsin diyenler hakli. Ama gitsin de yerine kimse gelmesin mi dediler? Yerine daha cok oyuna katkisi olacak forvet istendi. Almayanlar utansin.

Selcuk'u elestirenler ideal kadro'nun icerisinde elestiriyordu. Gecen seneden beri. Net bir sekilde yetersiz. Simdi 10 adim geriye gittik ve Selcuk'a sira gelmez, gelmemeli.

Ben Yasin, Olcan gibi her atagin icine eden oyuncu varken Selcuk'u niye elestireyim arkadas, manyak miyim? Belki anlik elestiri olabilir ama komple fotografa bakip elestirmek aptallik.
Sanki yerine daha iyi oyuncun var, sanki öncelik sorun Selcuk'un olup olmamasi.

Bu evlat kültürününde yok edilmesi lazım yeter artık. Evladın Iniesta Xavi Pique Messi olur tamam da, Semih Olcan Umut falan nedir ulan? Barcelona bile işi bitince evlatlarını gönderiyor. Biz yetenek fakirlerine sahip çıkıyoruz. Lanet olsun takımdan nefret ettirdiler

Ya o tiplerin derdi ortada. Ama Muslera'nın bugün yediği gol "defansı kötü, takım kötüyken o ne yapsın" meselesi değil. O pozisyonda ne yapacağı apaçık ortada, hızlı gelişen bi pozisyon da değil. Nerede duracağı belli, hata tamamen kendisine ait. Ben suçun başkalarına atılmasını doğru bulmadım o kadar.

Mesela Sneijder 50 hafta skora katkı yapmaz, o zaman "etrafı kötüydü" denebilir. Ama atıyorum, penaltı kaçırdığında sorun kendisindedir.
hata bariz ortada zaten savunulacak bi tarafı yok ama bu hata ilk kez yapılan bi hata değil takımdaki bi çok oyuncu defalarca kez hata yaptı bu hataları nerdeyse her hafta oluyor bu hatalar takımdaki genel negatif hava musleraya da sirayet etti sonuçta kalecilik motivasyon işi. benin isyanım musleranın defalarca kez direk şampiyonluğa tesir ettiğini unutup bu berbat sezondaki bi kaç hatasıyla muslerayı silen insanlara inanamıyorum. herhalde bilerek insanları sinir etmek için yapıyorlar

hamzayı 25 milyon galatasaray taraftarının çok kücük bir bölümü haric tamamına yakın

ırkçı,egoist ve kulüp tarihinde taraftara laf sokan taraftara demedigini bırakmayan bir insan olarak hatırlayacak kindar olmayan insanları bile kindar yaptı

hamza ve dursun
Doğruları söyleyince kötü olursun hamza hocam..taraftar ne derse onu yapacan sonra hooooop kovulmuşun...

HUAWEI Y541-U02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gittiginden beri 9 macta kazandigimiz mac sayisi 1...

Psikoloji o pozisyonda sadece bahane olur. Herhangi bi hatadan bahsetmiyoruz burda, kaleye 35 metre (aşağı yukarı) mesafede, çaprazdan, orta olarak gelecek olan bi duran topta, yeterli vakitte alacağı pozisyonla alakalı bi hata bu.

Neyse onu geç de senin derdin ne de ikidir "admin" ayakları yapıyosun? Anlat ki bilelim. Zoruna giden ne?
Zoruma giden insanlarin ifade ettigi konulari evirip cevirip farkli sekilde anlatmak.

Ben genel bir degerlendirme yapiyorum. Bir ilk yazdigin cevap'a bak istersen tekrar.

Üst Alt