STSL 15/16 H:29 | Antalyaspor 4-2 Galatasaray | M.S | 16 Nisan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:29 | Antalyaspor 4-2 Galatasaray | M.S | 16 Nisan

predator reis affetmez

resized_594e3-19940aac9713929ddc7ce583fc92a8f5.jpg

Eto belki bu mac dinlendirilebilir , antalya icin cok onemli bir mac oldugunu dusunmuyorum , hafif bir sakatligi var deniyordu ,riske etmelerine luzum yok

Benim anlamadığım fikstürler sezonun başında belirlenmedi mi?

Bilmem kaç haftadır derbi hariç 16:00'da oynuyoruz. Diyelim ki şampiyonluğa oynuyorduk durum hala böyle mi olurdu?

Adamlar resmen biliyormuştu bizim böyle çökeceğimizi.

İlginç işler...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Altyapıda ne kadar oyuncu varsa oynamalı bu maçta bu takımın normal şartlarda ilk 5 içinde olması imkansız belki 1 2 oyuncu kazanırız.

Benim anlamadığım fikstürler sezonun başında belirlenmedi mi?

Bilmem kaç haftadır derbi hariç 16:00'da oynuyoruz. Diyelim ki şampiyonluğa oynuyorduk durum hala böyle mi olurdu?

Adamlar resmen biliyormuştu bizim böyle çökeceğimizi.

İlginç işler...

Sent from my iPhone using Tapatalk
Aylık falan belirleniyor maç günleri, şampiyonluk yarışında olsak akşamları oynardık.

{taptap}

Bir umut 5. olabilir miyiz diye fikstüre baktım. Bu oyun ve rakiplerle çok zor. Antalya (D), Kasımpaşa (E), Bursa(D), Beşiktaş (E), Aksihar(D) ve Kayseri (E). Kayseri dışında galibiyet alamadan ligi kapatabiliriz. Umarım Sneijder ve Selçuk biraz ağırlığını koyar da sezonu 5.bitiririz.

Chedjou iyilestimi

Muslera

Semih-Denayer-Hakan-Olcan

Selçuk-Chedjou

Yasin-Sneijder-Emre

Podolski

Chedjou sakatsa Bilal oynar​

Hakem aciklanmis. Yasar Kemal Ugurlu. Kim la bu ?

Iyice Anadolu takimi muamelesi görmeye basladik, maclari öglen oynuyoruz simdi bir de taninmadik hakemleri veriyorlar.

Hakem aciklanmis. Yasar Kemal Ugurlu. Kim la bu ?

Iyice Anadolu takimi muamelesi görmeye basladik, maclari öglen oynuyoruz simdi bir de taninmadik hakemleri veriyorlar.
Eh olacak o kadar :) Sezon öncesi hain dursun & hamza ikilisinin sabotaj niyetini görmeyip taraftar olarak zamanında tepki koymazsan bu hallere düşersin işte :red: Camia olarak hak ettik.

2. yarı programı 2. yarı başlamadan önce açıklanmıştı. Yani saatler ve günler o zamandan belliydi. Fb ile UEFA'da olduğumuz için 2 takımın maçlarını genelde aynı güne koydular. Fb şampiyonluk yarışında olduğundan onu akşam saatlerine bizi öğlen saatlerine verdiler. Derbi ertelendiği için normalde akşam olması planlanan Rize ve Antalya maçları da gün değişikliği nedeniyle gündüze alındı. Yani federasyonun kabahati yok bence..

liseli yasarı vermisler,baskan yok ki cikarip vursun.nerde bebe var onu gönderiyolar maclarda gündüz oynanıyor.dursun sictin agzimiza anadolu takımı kıvamına getirdin dünya markası kulübümüzü 10 ayda.dün taraftardan da igrendim beraberlige sevinen tipleri gördüm allah kahretsin

Üst Alt