STSL 15/16 H:29 | Fenerbahçe 4-1 Mersin İdmanyurdu | M.S | 17 Nisan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:29 | Fenerbahçe 4-1 Mersin İdmanyurdu | M.S | 17 Nisan

Düşsunler de kurtulsak yahu böyle takımların ligde olmaması gerekir futbolculara para ödeme transfer yasağı yiyip dur. TFF bu konuda sert olmali işin özü. 1 kere odemedi olur 2-3-4 bu ne lan

Şu Mersin'i yenemeyeceklerse zaten kulübün kapısına kilit vursunlar. 5-6 olsun da taraftarın gazını alsınlar :D

Öylede abi daha dün gibi aklımda Mersin'in bize ve beşiktaş'a karşı oynadığı oyun. Çok katı defans yapıyorlardı. Bu maçta maşallah yayla gibi açılmışlar. Çok bariz hatır şikesi diyorum

Neymi%C5%9F-Efendim-%C5%9Eike-Yapm%C4%B1%C5%9F%C4%B1z.jpg

1 puanın bile önemli olduğu şu son maçlarda nasıl olsa kaybederim mantığı ile çıkılmış maç. Katı defans yapıp nakoulmayi tek forvet yapsa fener gol atamazdi bildiğin ölü futbolu oynuyor fener. Haftaya bi puan kaybederler sonraki maç Beşiktaş şampiyonluğu kutlar. Bitmiş bunlar

Su maç 2-1 falan olsun vederson kırmızı gorur. Ne olduğunu biliyoruz sikeci yasakları barındıran kulüpler kume dussun

Kalecinin ilk yediği golü biz atsaydık Ahmet Çakar'lar falan yine tweet atmıştı şike diye.

Şu maçta hatır şikesi yoksa bende birşey bilmiyorum...

Yazıklar olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

G.Antepspor son 11, Mersin ve Eskişehir son 9 maçta 1 galibiyet alabildi. Üç takımın da aldığı galibiyet Galatasaray'a karşı

Kalecinin ilk yediği golü biz atsaydık Ahmet Çakar'lar falan yine tweet atmıştı şike diye.

Şu maçta hatır şikesi yoksa bende birşey bilmiyorum...

Yazıklar olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

ya o cok samba bi olay ben hiçbi süper lig takımı için inanmıyorum ... yani il k11 i karşına alıp fenere karşı kasmayın mı diyeceksin ? böyle şeyler tamamen şehir efsanesi yarın bigün emekli olunca adam soylemezmi böyle boyle yaptık diye ?=

Üst Alt