STSL 15/16 H:3 | Fenerbahçe 2-1 Antalyaspor | MS | 30 Ağustos - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:3 | Fenerbahçe 2-1 Antalyaspor | MS | 30 Ağustos

+7 de atmış o kadar uzatmalık birşey oldumu ben son 15 dakikasını izlemedimde maçın sakatlık olduğu için felanmı uzattı bu kadar yoksa başka bir sebebimi var?

Özellikle dikkat ediyorum geçen hafta Osmanlıspor maçında +4 bugün +5 verildi.1 dakikalık fark hiç yoktu.Tamam onu geçtim bizim maç 93.45 bizim hücüma kalkarken bitiyor.Bugünkü maç 95 dakika fener daha hücüma yeni kalkarken maç bitmiyor.

Serdar malı topu ilerde 10 saniye tutabilse maç bitmişti.
Hakem yine üstüne düşen görevi en iyi şekilde yaptı

Bizimkiler adam olsa fener filan hikaye olacak ama rezil haldeyiz.

Lanet gelsin hamza ve yönetime.

Frikik denildiğinde aha dedim Diego atmış kendini yere. Lan uflesen atıyor kendini ve bu serefsizler sürekli faul veriyor. Böyle düzene başlayalım.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allah belanı versin Bülent Yıldırım. Ailenden çıkar inşallah, ulan her sene aynı şeyi yapıyorsun utan ulan utan. Çektir git artık!!!!

Şikeli sezon olduğu belli. Geçen hafta hediye puan, bu hafta 2 hediye puan. Lige baj ya bizde hala Sabri filan diyoz ligi oynamaya gerek yok bu sene.

Gol olacağını bildiğimden gayet sakin karşıladım.Senelerdir aynı terane Kadıköy'de.Fenerbahçe'nin olduğu lig PİSTİR.Türkiye ligi ya pis olmaya alışacak ya da Fenerbahçe sistem dışına itilecek.

Bir $ikebahce klasigi. 3 dakika yerine 6 dakika extra zaman. frikik degilken frikik. ve bu frikikten cok supheli bir gol.

Bülent Yıldırım'ın şikecilere son dakika verdiği beleş frikik, ön saç çizgisini kaldırınca kabak gibi belli olan kötü yapılmış bir saç ekimi gibiydi. MHK'nın niyetini fazlasıyla belli etti.

Faul değil. Baraj mesafesi kaç çok merak ediyorum. Dakika olmuş 96. Bülent Yıldırım senin sulalen güzelmi be şerefsiz? Bu lig izlenmez be

Üst Alt