STSL 15/16 H:3 | Fenerbahçe 2-1 Antalyaspor | MS | 30 Ağustos - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:3 | Fenerbahçe 2-1 Antalyaspor | MS | 30 Ağustos

Aklına m.çayım Hamza kesin gözünde Umut ve Burak van Persie ayarında. Takımda Umut ve Burak dışında forvet yok Podolski kanat oyuncusu. 2 ne idüğü belirsiz futbolcu bozuntuları ile ŞL'ye gireceğiz.

İçerde oynuyorlar. Nani, RVP vs. normal bunlar. Deplasmanlarda göreceğiz ne kadar maç kazandıracak bu futbolcular. İçerde Hasan Ali bile yıldızlaşır.

Tapatalk

Bu sene futbol ile çok da fazla ilgilenmemek lazım galiba beyler. Bu kadro ile şampiyon olur bunlar %90. UEFA'yı almasınlar bana yeter.

Mesele fener değil..mesele sağ kanatta umutlu görmekten bikti taraftar...çolak ve sinan la bi yere kadar olur o kanat..mutlaka as biri olmali

Şu Man utd. Di maria , Nani'yi neden sattı. Van Gaal aptal mi A.Valencia , A.Young lesh kanat varken..

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nani yawas yawas kendini bulmaya basladı ilerledikce bence iyi olcak rvp ölüsü bile yetiyo zaten ona bişey demeye gerke yok ibra alınmalıydııııııııı !!

Antalya' 'nın sağ kanadı resmen felç.
Bu bek ve açık ile bi halt olmaz bunlardan.

Fener yarın akşama kadar stoper almaz ise çok sorun yaşar.

Hamzaoğlu hamza biraz adam olup sağbek ve forvet alırsa eğer fenere koyar geçeriz ,aksini düşünmek bile istemem

Lanet gelsin hamza ve yönetime.

Valla Fenerden daha dengeli takımız onu net bir şekilde söyleyebilirim. Orta sahayı kalabalık tutan takımlar sıkıntı çıkarır Fenere. Daha bunun kış deplasmanları var. Biz işimize bakalım.

adam akıllı bir forwet almadılar huntelaar veya ibra gelseydi cok büyük fark olurdu bide kuba alınsaydı sabriye razıydım .... 2 oyucuyla ligi domine cl liginde de cok iş yapardık ayarsz yönetim bi iş beceremedi ..

Üst Alt